lekarz Maciej Mierzwiński

Pan Doktor Maciej Mierzwiński - w mojej opinii jest Najlepszym Lekarzem, Specjalistą Ortopedą i Traumatologiem - jakiego miałam szczęście spotkać w swoim życiu… - Cechują go wysokie kompetencje zawodowe, wiedza i doświadczenie, trafność stawianej diagnozy i potwierdzone, także na moim przykładzie, konkretne już umiejętności - zgodne z posiadaną specjalizacją w zakresie chirurgii ortopedycznej, precyzja cięcia chirurgicznego, dokładność, staranność i wytrwałość - jakimi według mnie powinien odznaczać się każdy dobry chirurg. Ponadto osobiście cenię w Panu Doktorze Macieju Mierzwińskim jego wysoką kulturę osobistą, cierpliwość, życzliwość i szczerość podczas konsultacji i stawianej ...

i Traumatologiem - jakiego miałam szczęście spotkać w swoim życiu…
Ponadto osobiście cenię w Panu Doktorze Macieju Mierzwińskim jego wysoką kulturę osobistą, cierpliwość, życzliwość i szczerość podczas konsultacji i stawianej diagnozy oraz utrzymywanie systematycznego kontaktu i zainteresowania pacjentem, co wg mnie pozwala na lepszą ocenę postępów rehabilitacji po przebytych zabiegach.
Pan Doktor należy do tych lekarzy, którym można zaufać i zawsze o wszystko zapytać - oczekując zrozumiałego wyjaśnienia i konkretnej odpowiedzi na każde zadane pytania, czy wątpliwości ze strony pacjenta.
Jako Lekarza cechuje go również wysoka empatia i zrozumienie dla indywidualnej sytuacji
i problemów pacjenta ( także tych osobistych, czy materialnych ) – jest to bardzo cenne , zwłaszcza
w dzisiejszych czasach. gdy nie zawsze wszyscy pacjenci mają równy dostęp do specjalistycznej pomocy medycznej…
Wszystkim Pacjentom (zwłaszcza tym wcześniej zawiedzionym przez innych lekarzy…) szukającym konkretnej pomocy ortopedycznej - serdecznie polecam, według mnie - Najlepszego Lekarza Ortopedę Traumatologa, również Specjalistę w dziedzinie medycyny sportowej
- jakim jest Pan Doktor Maciej Mierzwiński.

Chciałam serdecznie i osobiście podziękować za uratowanie mojej nogi po przebytych trzech skomplikowanych zabiegach chirurgicznych ( osteotomii HTO kości piszczelowej i naprawy więzadła krzyżowego ACL ) oraz za przywrócenie mi wiary i szansy na odzyskanie pełnej sprawności Pozdrawiam i ogromnie dziękuję Panie Doktorze! 😊
- z wyrazami szacunku i wdzięczności ( Pacjentka Iwona N. )