Lekarze Tychy

Stomatolog, Medycyna estetyczna

DentalCare
Barona 30

wizyta już od 50
Świetna pani doktor potrafi zaopiekować się pacjentem, a do tego ma fach w ręku co w połączeniu z pewnością siebie, daje świetne efekty pacjentowi. Jestem zadowolony z usług w tym gabinecie :)
Opinia dodana przez: Michał
Tychy Internista dr n. med. Kazimierz Radwan

dr n. med. Kazimierz Radwan

Internista, Kardiolog

Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca X Oddział Kardiologii, Elektrofizjologii i Elektrostymulacji - Ambulatoryjna opieka specjalistyczna
Edukacji 102

wizyta już od 150
Leczę się u Pana Doktora od wielu lat i nigdy mnie nie zawiódł. Świetny specjalista - kardiolog i internista. Bardzo szczegółowo analizuje problem, większość badań dodatkowych wykonuje na miejscu, podejmuje szybkie decyzje terapeutyczne bez zbędnej straty czasu, ale po szczegółowym omówieniu a pacjentem. Nie kieruje na niepotrzebne badania. Do tej pory większość członków mojej rodziny i znajomi leczą się u Pana Doktora i wszyscy są bardzo zadowoleni. Polecam gorąco.
Anna
Tychy Stomatolog lek. dent. Monika Kalabis-Mucowska

lek. dent. Monika Kalabis-Mucowska

Przychodnia Stomatologiczna
al. Bielska 135/22
43-100 Tychy

Cudowna Pani doktor dzięki niej przestałam się bać wizyt u dentysty. Spokojna , opanowana perfekcjonistka . Wyczerpująco odpowiada na zadane pytania. Faktycznie o cenie za usługę dowiadujemy się w recepcji już po odbytej wizycie - więc lepiej dopytac przed leczeniem. Wyleczone zęby wyglądają tak jakby były zdrowe od zawsze i nikt przy nich niczego nie ruszał. Super dentysta -goraco polecam wszystkim , którzy boją się wizyty u stomatologa :)

lekarz Hanna Kosmala-Pytlik

ulica Czarnieckiego 8/10

wizyta już od 170
Nie polecam! Poszłam zrobić kontrolne badania usg a Pani doktor stwierdzila, ze usg robi się ze wskazań, a nie kontrolnie. Cytologii nawet nie zrobiła, badanie razem z usg trwało minutę!
Opinia dodana przez: Justyna

lek. med. Kamila Dudzik

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 1 im. Prof. Józefa Gasińskiego w Tychach
ulica Edukacji 102

wizyta już od 170
Pani doktor Kamila prowadziła moja ciąże od maja2019do listopada 2019 z całego serca polecam Ją! Dokładnie wyjaśnia wyniki badań, usg chętnie przeprowadza i omawia. Nikt nie zyskał u mnie takiego zaufania jak Pani Kamila, dzięki tej ginekolog jestem szczęśliwa mama od 13 listopada 2019r przez cc ! :) Jeśli kiedyś będzie nam dane drugie dziecko, to chętnie wrócę do najlepszej ginekolog Pani Kamili. Pozdrawiamy Mama Beata :) małego Arturka.
Opinia dodana przez: Beata
Tychy Kardiolog lek. med. Katarzyna Czarnecka

lek. med. Katarzyna Czarnecka

Kardiolog

Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca X Oddział Kardiologii Inwazyjnej, Elektrofizjologii i Elektrostymulacji
Edukacji 102
43-100 Tychy

mogę powiedzieć tylko to że dzięki P.Doktor dowiedziałam się co mi jest teraz jestem juz pod opieka onkologa bardzo dziekuje Pani Doktor wspaniały człowiek jako lekarz najlepszy jakiego moglam spotkac na swej drodze jeszcze raz dziekuje P.Doktor
Opinia dodana przez: Bozena
Tychy Urolog lekarz Marcin Warzecha

lekarz Marcin Warzecha

Urolog

Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna LUX-MED
ul. Damrota 47 A
43-100 Tychy

Rzeczowy i konkretny lekarz, rozmawia o problemie otwarcie i szczerze i stara się zawsze problemowi zaradzić i ulżyć w cierpieniu jest serdeczny i miły z poczuciem humoru, godny pełnego zaufania szczerze polecam potrzebującym pomocy
Opinia dodana przez: Jarek

lekarz Jolanta Surmacz-Kampa

Neurolog dziecięcy

NZOZ Neuromedica
Paprocańska 137d
40-338 Paprocany, Tychy

odradzam i najlepiej trzymać się z daleka od tak chamskiego lekarza, jestem naprawdę osobą wyrozumiałą, bo sama pracuję w branży medycznej, chciałam zapisać córkę do pani doktor po czym otrzymałam od niej wiadomość cyt." CHYBA SOBIE PANI ŻARTUJE". troszeczkę zniechęciło mnie to do niej, ale napisałam sprostowanie, bo uważałam, że mogła mnie źle zrozumieć odnośnie mojej prośby o konsultację, oczywiście dostałam wiadomość, kiedy i gdzie ma się odbyć wizyta, więc ...

dr n. med. Krzysztof Jarus

Gastrolog, Internista

NZOZ Neuromedica
Paprocańska 137d
40-338 Paprocany, Tychy

Koszmar, koszmar i jeszcze raz koszmar. Pan doktor wie wszystko o wszystkim, ale nie na temat tego o czym powinien porozmawiać z chorym pacjentem na wizycie. Kiedy zapytałam o refundację bardzo drogiego leku dowiedziałam się wszystkiego o przepisach w Polsce, ale ani słowa na temat własnej choroby. Usłyszałam nawet pytanie, czy zapłacę Panu za cztery opony do samochodu, które kosztują go 6 tysięcy. To sobie Państwo wyobraźcie jakim samochodem doktor ...
Opinia dodana przez: Pacjentka

dr n. med. Agnieszka Ledniowska

Medycyna estetyczna

Hand and Beauty SPA
Cyganerii 10
Tychy

Robiłam u Pani Doktor łącznie 8 zabiegów na twarz. Wg siostry, która wiecznie mnie krytykuje uważa, ze i tak wyglądam jak w roku 2011. Myślę, że spokojnie 5-7 lat młodziej. Lifting, mezo, botox, dermapen. Polecam, pełna fachowość, ma strasznie duzo pacjentek, non stop dzwoni jej telefon. Warto zobaczyc zdjecia przed i po na https://gabinet-estetyczny.pl zanim ktokolwiek się zdecyduje na zabieg.