dr n. med. Piotr Pordzik

Wspaniały lekarz. Dba o pacjentki. Był przy moim porodzie i bardzo mi pomógł. Dzięki niemu mam zdrowego synka.

Pan Doktor prowadzi już moją drugą ciąże i jestem bardzo zadowolona !! Podchodzi do pacjentki w ciąży bardzo precyzyjnie a do tego jest sympatyczny, spokojny i zawsze mi potrafi wszystko wytłumaczyć . Polecam !!!

Dla mnie to świetny lekarz.Prowadził moje dwie ciąże.O każdej porze jak miałam problemy ciążowe to mogłam zadzwonić.Raz nawet zrobił raban w szpitalu bo nie chcieli mnie przyjąć tylko odesłali do rejonu.A Pan doktor wykonał jeden telefon i byłam przyjęta natychmiast.To lekarz na którego można zawsze liczyć

Swietny lekarz, ma duzo czasu dla pacjentki, jest bardzo spokojny. polecam

Swietny lekarz, ma duzo czasu dla pacjentki, jest bardzo spokojny. polecam

Doskonały lekarz..potrafi wszytko wytłumaczyć ..miły sympatyczny lekarz z powołania:)

chodzę do poradni w ulta-medzie. Co najważniejsze nigdy nie musiałam czekać na wizytę! Dzwonię, umawiam się na konkretną godzinę i na tę samą godzinę jestem przyjmowana. Pan dr jest bardzo uprzejmy, konkretny. Polecam wszystkim dr Pordzika

Dobry lekarz. Pełen profesjonalizm i dokładność.

Dobry lekarz. Pełen profesjonalizm i dokładność.

A czy doktoir przyjmuje w Ultra Medzie na NFZ i czy to jest gabinet ginekologiczno-połozniczy ???????

Czy zna ktos tego lekrza i moze polecic ?

Czy zna ktos tego lekrza i moze polecic ?

Chodzę do pana doktora w Ultra Medzie. Zawsze szczegółowo tłumaczy, nawet po kilka razy aby mieć pewność że pacjentka pamięta zalecenia.Polecił mi również apteke gdzie moge kupic najtaniej moje tabletki.