prof. dr hab. n. med. Maciej Misiołek

Laryngolog

suuuper profesjonalista dostępny ,,wyjątkowo,, ludzi traktuje jak prawdziwy lekarz dobra szkoła gorąco polecam

Najlepszy lekarz na świecie, kompetentny, miły, konkretny. Operował moją córeczkę, a ona do tej pory twierdzi, że to jej ulubiony Pan Doktor. Taki lekarz "do rany przyłóż", poświęcający pacjentowi swój czas i oddający się pracy całym sercem. Gorąco polecam

Prof. Maciej Misiołek - specjalista laryngolog to wspaniały lekarz, serdeczny, kontaktowy, bliski pacjentowi. Prof. Maciej Misiołek to mistrz nad mistrzami. Takich lekarzy nam potrzeba. Dziękuję Panie Profesorze Elżbieta B. ze Zduńskiej Woli

Prof. Maciej Misiołek to mistrz nad mistrzami. Takich lekarzy nam potrzeba.
Dziękuję Panie Profesorze
Elżbieta B. ze Zduńskiej Woli

Zarozumiały,podchodzi rutynowo do problemu, nie zleca badań,może i dobrze operuje ale żle diagnozuje

Naprawdę lekarz godny polecenia. Miła atmosfera i zainteresowanie pacjentem.

Naprawdę lekarz godny polecenia. Miła atmosfera i zainteresowanie pacjentem.

Wspaniały lekarz o niezwykle serdecznym podejściu do pacjentów i ogromnej wiedzy,pasjonat swojego zawodu,który,w jego przypadku, jest prawdziwym powołaniem.Dziękuję za dwie operacje,Panie Profesorze ! Hanna Łudzik

Podobnie jak przedmówca miałem bardzo niemiłe doświadczenia z profesorem Misiołkiem. Był dla mnie nie miły, pośwęcił mi 5 minut (najdroższe 5 minut u lekarza w moim życiu) i nic nie pomógł. Ja stanowczo odradzam, znalazłem innego laryngologa - miło, połowe taniej i jestem zdrowy.

Z całym szacunkiem dla Pana profesora ale oprócz terminu operacji (na: za rok) nic się nie dowiedziałem na temat mojego stanu. Z całą pewnością jest wybitnym lekarzem i to co się o Nim mówi jest prawdą. Absolutnie nie podważam Jego kompetencji ale w moim odczuciu właśnie tak Go oceniam (jak wyżej). Zachowywał się wobec mnie nieco arogancko, bardzo szybko mnie pożegnał, w zasadzie nic nie powiedział tylko narobił bólu. Po badaniu słuchu dowiedziałem się o terminie operacji od jakiejś przypadkowej lekarki i zostałem odesłany do domu, a ucho jak bolało i ciekło - tak zostało. Szczerze wierze że te dwa niemiłe incydenty to nie norma i po operacji będę mógł zmienić tą opinię na pozytywną.
Mimo wszystko polecam Pana Profesora, wszyscy laryngolodzy z którymi miałem do czynienia mówią że to wybitny specjalista.

Jestem pod wrażeniem tego lekarza.Bardzo rzeczowy , uśmiechnięty ,odpowiada na wszystkie pytania.Ma czas dla pacjenta i nie zerka na zegarek podczas rozmowy.POLECAM!!!!! Operował przegrodę nosową.OBY WIĘCEJ TAKICH LEKARZY!!!!

Operował przegrodę nosową.OBY WIĘCEJ TAKICH LEKARZY!!!!

Pan Profesor jest absolutnie wspaniałym lekarzem, pasjonatem swego zawodu,w pracy najważniejszy jest dla niego pacjent,dla którego ma zawsze czas,a który czuje się przy tym lekarzu,jak przy kimś z najbliższej rodziny. Hanna Łudzik

Hanna Łudzik