lekarz Maciej Niedzielski

Wizyty domowe

1,6
1,8
1,4

Poszłam do szpitala w Polanicy Zdrój że spuchniętą kostką. Pan doktor nie wstając nawet z fotela stwierdził po opuchliźnie że jest albo skręcona albo złamana zalecił ortezę. Jadąc drugi raz z nogą na której widać że coś jest ewidentnie nie tak nawet nie przyjrzał się nodze i stwierdził że nie zrobi nic bo już tą nogę widział. Także zostałam z bardzo bolącą nogą w ortezę bez żadnego badania.

Także zostałam z bardzo bolącą nogą w ortezę bez żadnego badania.

Gbur i cham!!!! Traktuje ludzi jak śmieci obrażą pacjentów i ich rodziny nawet jego własny personel ma go dość!!

Ten lekarz nigdy nie udzielał świadczeń w postaci wizyt domowych i nigdy nie pobierał żadnych opłat od pacjentów.

"Nieuprzejmy,arogancki,nie sposób nawet z nim porozmawiać "PAN I WŁADCA" współczuję jego pacjentom.Na razie niewiele mogę powiedzieć na temat wiedzy medycznej tego pana,ale można się rozchorować po tym, jak traktuje ludzi.Całkowity brak poszanowania człowieka.Trochę więcej zrozumienia dla cierpiących ludzi panie "doktorze" i trochę więcej pokory,jeśli jeszcze pan wie co to jest. " Całkowicie zgadzam się z opinią Kolegi, pan "doktor" pacjentów przyjmuje taśmowo, nic go nie obchodzimy. szanowny Pacjenie: -ZAPŁAĆ I SPADAJ....

-ZAPŁAĆ I SPADAJ....