lekarz Maciej Niepomnik

Lekarz rodzinny

3,7

w dniu 08 czerwca 2017 roku w Przychodni w Choczewie przez okres 1 godzinę i 40 minut oczekiwałem na przyjęcie przez tego lekarza gdyż dostałem silnych bóli w klatce piersiowej. Lekarz mnie nie przyjął, napisałem skargi do wszystkich instytucji.

mam do tego pana pełne zaufanie,zawsze trafia z diagnozą i leczeniem, ma świetne podejście do dzieci. polecam

jemu zawdzięczam życie. po tym jak kilku lekarzy w wejherowskim szpitalu nie rozpoznało choroby, on natychmiast postawił trafną diagnozę i szybko wyleczył(wtedy jeszcze nie leczyłam się u niego prywatnie, tylko w przychodni, więc jego stosunek do pacjenta nie jest uzależniony od zasobności portfela)

Pan doktor M.Niepomnik jest fantastycznym lekarzem ktorego, warto polecic innym . Jest milym a co warto podkreslic kompetentny i zaangazowany .

Jest milym a co warto podkreslic kompetentny i zaangazowany .

polecam wszystkim mającym dzieci. ma moje stuprocentowe zaufanie.

polecam wszystkim mającym dzieci. ma moje stuprocentowe zaufanie.

Doskonały diagnosta. Fachowy wywiad. Obrazowo tłumaczy podłoże choroby i przebieg leczenia. U córki prawidłowo zdiagnozował rzadką chorobę i zaproponował skuteczne leczenie. Polecam.

Jestem zadowolona z mojego lekarza rodzinnego

Jestem zadowolona z mojego lekarza rodzinnego

Lekarz zachowuje się nieuprzejmie i arogancko, traktuje pacjenta jak wyłudzacza recept i skierowań na badania, biurokrata, księgowy, a nie lekarz. Lekceważy pacjenta. Zmarnowałam 30 min na wysłuchaniu o tym, jak się prowadzi księgowość. Całkowicie odradzam tego lekarza. Potwierdzam też pustki na korytarzu.

Pustki pacjentów w poczekalni do tego lekarza-bez kometarza

Pustki pacjentów w poczekalni do tego lekarza-bez kometarza