lekarz Maciej Pawlina

Bardzo profesjonalne podejście. Pan Doktor operował mnie dwa razy i dwa razy uratował mi życie. Jeżeli jest taka potrzeba wciąga pacjenta do siebie na szpital i wszystkie badania są robione na kasę chorych. Dla mnie nie ma lepszego lekarza od 9 lat prowadzi mnie bez zarzutów. Z czystym sercem polecam !

Jestem w pełni usatysfakcjonowana z profesjonalnego podejścia do pacjenta. Ostatnio byłam operowana i jestem zaskoczona miłym i cierpliwym podejściem lekarza. Zasługuje na uznanie

ogromna wiedza polaczona z taktownym przekazaniem stanu zdrowia ,zaproponowane leczenie zawsze skuteczne i wyleczalne

Super lekarz!! Byłam operowana przez Pana doktora bardzo szczegółowo tłumaczy jest cierpliwy i miły. Po operacji żadnych komplikacji dobre samopoczucie. Dziekuje

dzięki niemu doczekałam się dziecka o które starałam się 6 lat w tej chili ma 3 i jestem szczęśliwa mama

najlepszy pod słońcem ginekolog - człowiek ,jakiego spotkałam w życiu. uratował moje dziecko, kiedy inni powiedzieli ze ciąża jest martwa...rzadko się teraz spotyka takich ludzi jak ON...szczerze polecam !!!

bardzo dobry lekarz kompetentny w porę zdiagnozował chorobe

bardzo dobry lekarz kompetentny w porę zdiagnozował chorobe

konkretnie ,fachowo,bezpiecznie i miło,polecam każdej kobiecie

konkretnie ,fachowo,bezpiecznie i miło,polecam każdej kobiecie

Wspaniały lekarz!!!! Kompetentny, nigdy nie patrzy na zegarek, cudowny! Dziękuję za zdrową córeczkę :)

Super lekarz,konkretny,bardzo uprzejmy.Zdecydowanie polecam!!!

Super lekarz,konkretny,bardzo uprzejmy.Zdecydowanie polecam!!!