lekarz Maciej Popielarz

Lekarz naprawdę godny zaufania, specjalista na najwyższym poziomie, w sylwestra petarda rozwaliła mi oko, lekarz ten poskładał je w całość, gdzie inny lekarz powiedział mi , że on by usunął gałkę oczną. Pan Maciej dba o pacjenta, cały czas tłumaczy, jak może to pomoże. Dzięki takiemu podejściu tego lekarza zmieniam zdanie na temat podejścia w polskich szpitalach. Szczerze polecam.

Wizyta w miłej atmosferze. Rzetelny i dokładny wywiad. Doktor ma wielką cierpliwość do pacjenta. Tłumaczy w sposób zrozumiały. Gorąco polecam.

Bardzo sympatyczny, spokojny i miły lekarz specjalista okulista.Dużo czasu poświęca dla pacjenta.Wszystko wytłumaczy pacjentowi jak ma postępować podczas leczenia.Byłem pod jego opieką przed i po zabiegu zaćmy. Jestem bardzo zadowolony. Polecam wizyty u tego lekarza!

Polecam wizyty u tego lekarza!