dr Maciej Prywiński

Neurochirurg

3,9
3,9

Na wstępie pragnę zaznaczyć iż formułując moja opinię na temat Pana doktora Prywińskiego nie mam na celu ujmować i w żaden sposób podważać innych opinii w stosunku do kompetencji zawodowych doktora, lecz przedstawić w skrócie odczucia i wyciągnięte wnioski po odbytej wizycie. Niestety pomimo dobrego nastawienia wynikającego z wielu pozytywnych opinii na temat leczenia doktora i nieoczekiwaniem cudów spotkałem się z ogromnym rozczarowaniem i nie otrzymałem żadnej pomocy w rozwiązaniu problemu z jakim borykam się od lat . Pomijając fakt , iż Pan doktor już na wstępie wykazał lekceważący stosunek dotyczący istoty problemu jaki mnie dotyczy był rażąco nieuprzejmy i jego rady dotyczące sposobu życia z doskwierającym schorzeniem odbiegały znacznie od rad jakie powinien udzielić lekarz, tym bardziej tak kompetentna osoba z jaką utożsamiany jest doktor Prywiński. Reasumując, nie otrzymałem żadnego naprowadzenia na jakiekolwiek kroki które mogłyby w jakimś stopniu pomoc w istniejącej sytuacji fizycznej i pomoc uśmierzyć odczuwany ból a pieniądze wydane na wizytę zaliczam do wydatków niepotrzebnie dokonanych.

Super lekarz i człowiek ,jak te wypowiadające się anonimy nie wierzą niech przejadą się po Polsce po sławnych dr. i docentach przyjmujących również w Bydgoszczy to się wtedy dowiedzą co to "PRAWDZIWE KOMPETENCJE,ZROZUMIENIE CHOREGO,UPRZEJMOŚĆ ITD" ja przeszedłem trzy operacje kręgosłupa i dopiero czwarta przeprowadzona przez dr.Prywińskiego zakończyła się pełnym sukcesem i znam wielu chorych którzy po jego zabiegach powrócili do normalnego życia. Jak ktoś nie wierzy mój mail.sezam.mikolajczyk@tlen.pl. Poza tym jedno słowo dla tych którzy tak głośno wypowiadają się że Pan dr.spóźnia sie do przychodni-czy chciałbyś aby to podczas twojego ...

Poza tym jedno słowo dla tych którzy tak głośno wypowiadają się że Pan dr.spóźnia sie do przychodni-czy chciałbyś aby to podczas twojego zabiegu dr wyszedł z sali operacyjnej i poszedł sobie do przychodni? Irek

mam szczera nadzieje ,ze dr.Prywinski pomoze mojej mamie ,mimo jej 81 lat .ZA co ,z gory serdecznie Dziekuje!!!!!

Poprzednie opinie to jakieś bzdury. Nie dość że chciałam zapłacić to Pan doktor nie przyjął pieniędzy. Obrazowo przedstawił moją chorobę oraz przyczyny objawów - w oparciu o badanie MRI (którego szczegóły mi wytłumaczył i pokazał na komputerze). Jednocześnie szeroko omówił możliwości leczenia a także wymienił wszystkie możliwe powikłania. Co do zabiegu to nawet nie wiedziałam że byłam operowana. Małoinwazyjne dojście operacyjne, brak szwów skórnych, brak jakiegokolwiek bólu pooperacyjnego. Ktoś opisuje chyba inną osobę w tych niepochlebnych opiniach. Zaznaczam, że wcześniej zadawałam pytania w tym serwisie ale nikt nie potrafił odpowiedzieć na moje pytania a decyzję o zwróceniu się o pomoc do Pana doktora oparłam na wywiadzie od pracowników szpitala. jak to się mówi mam tam kilku znajomych.

Cudowny człowiek, świetny specjalista-pasjonat, Judym XXI wieku: poświęca dużo czasu na rozmowę, nie wspominając o pieniądzach, prywatnych wizytach..; po 2 tyg. od operacji - chodzę, pracuję, uśmiecham się.... Dziękuję, Panie Doktorze!

Super lekarz, szkoda, że oddala się od Bydgoszczy. Jeszcze nie spotkaliśmy lekarza tak LUDZKIEGO, oddanego i prawdomównego przy tym prawdziwy profesjonalista.

Nie ma skali,aby móc opisać Pana doktora Prywińskiego tak,jak na to zasługuje. Niesamowity lekarz i człowiek o wielkim sercu. Z wielkim profesjonalizmem podszedł do problemu, szeroko go tłumacząc i opisując możliwości leczenia. Operacja, której się podjął przyniosła natychmiastowy efekt,a opieka po zabiegu była bardzo troskliwa. Z pełną odpowiedzialnością polecam Pana doktora wszystkim, którzy potrzebują fachowej pomocy. Nie znam innego tak życzliwego lekarza jak on, lekarza z powołania.Panie doktorze,jeszcze raz gorąco dziękuję! Wdzięczna pacjentka

Wdzięczna pacjentka

W życiu nie spotkałem podobnego lekarza, zanim do niego dotarłem natknąłem się na dwóch podobno świetnych neurochirurgów i zostałem oszukany, Pan dr. Maciej Prywiński podszedł bardzo profesjonalnie do zaistniałej syt. , bardzo szybko i co najważniejsze bardzo uczciwie. Wszystkim Polecam !!! jestem miesiąc po operacji dolegliwości zniknęły a Pan doktor w międzyczasie zadzwonił do mnie 3 razy pytając o stan zdrowia. Prawdziwy lekarz z powołaniem jeszcze raz wszystkim polecam.

Mój tata uległ wypadkowi i uszkodził sobie kręgosłup. Mieliśmy to szczęście, że trafiliśmy na dr Prywińskiego. Fachowe podejście, pełen profesjonalizm, troska o pacjenta, oraz kultura osobista na wysokim poziomie, co w dzisiejszych czasach niestety jest rzadkością.

Już trzy lata jak byłem operowany przez Pana Doktora. Żyję i czuję się wspaniale. Polecam wszystkim najlepszy z najlepszych. Po guzie nie ma śladu , do tej pory już dawno by mnie nie było.

Już trzy lata jak byłem operowany przez Pana Doktora.