Maciej Radek

Neurochirurg

Wszystkich najbardziej interesuje, efekt końcowy. Otóż, cierpiałem bardzo. Obecnie jestem pięć tygodni po operacji , u dr Macieja Radka i czuję się jak "młody Bóg". O Panu doktorze powiem tak: kochający swoich pacjentów, wielki chirurgiczny talent i pełny profesjonalizm. Robert (listonosz z Radomia)

Polecam dzięki Panu dr. Maciejowi i Jego Ojcu nadal jestem aktywny, a mogłem być warzywkiem. Tworzą wspaniały zespół w którym doświadczenie i wiedza Obu Panów, łączą się z sympatycznym podejściem dr. Macieja :) Tata jest nieco po wojskowemu oschły. Dobrze, że na stole nie krzyknął "baczność !" Obu jestem wdzięczny za Życie ! Robert Broniszewski - C6/C7 i C7/Th1 naprawione po 5h operacji

Razem ze swoim ojcem tworzą zespół godny polecenia. To oni uratowali mi życie, dzięki nim została wykryta choroba. Inni lekarze nie potrafili zrobić tego przez 6 lat a im wystarczyło 3 dni badań. Lekarz godny polecenia.

Świetny lekarz, profesjonalista w każdym calu. Gdyby nie On pewnie jeszcze długo długo "biegała bym" od lekarza do lekarza. Dziękuje. Aleksandra Wojtynek

Dziękuje. Aleksandra Wojtynek

POLECAM TEGO LEKARZA W 100%TACY SPECJALIŚCI SĄ NA WAGĘ ZŁOTA SZKODA ŻE JEST ICH TAK MAŁO.DZIĘKUJEMY:A.M.WAWRZYNIAK

nic nie polecił.nawet nie dotknoł mnie.lekarz do kitu.gdybym na nim bazowała to bym juz dawno wachał kwiatki od dołu.

Znakomity lekarz, mily, fachowiec ale nasza sluzba zdrowia utrudnia mu prace

Znakomity lekarz, mily, fachowiec ale nasza sluzba zdrowia utrudnia mu prace

Kompetencje - na najwyzszym poziomie; chirurgicznie - ogromny talent. Wraz z ojcem, P. Prof. A. Radkiem, tworzy "dream team" w dziedzinie neurochirurgii. Jedyna kwetia do ktorej mozna ewentualnie miec zastrzezenie to brak czasu na spokojna rozmowe z pacjentem i wyjasnienie wszystkich watpliwosci. Ale to niestety chyba cecha naszego polskiego systemu:-/

Kompetencje - na najwyzszym poziomie; chirurgicznie - ogromny talent.

Przemiły człowiek, życzliwy i współczujący pacjentowi. Oby więcej takich lekarzy w naszej służbie zdrowia.

Profesjonalista w każdym calu. Miły, sympatyczny, budzący zaufanie. "Złote ręce". A do tego po prostu...człowiek! Polecam.Anna Wiaderkiewicz