lek. dent. Maciej Rajski

Słowo dziękuję, to za mało aby wyrazić zadowolenie z pracy Pana Doktora Macieja. Wysoka kultura osobista, profesjonalne podejście do pacjenta, wiedza, doświadczenie, to zdecydowanie należy przyznać Panu Doktorowi, lecz przede wszystkim, to co odczułam już na wizycie kontrolnej, to pasja do tego zawodu. Pragnę kolejny raz wyrazić podziękowania za przywrócenie uśmiechu na twarzy i radości w sercu.

Gdyby nie odleglosc, korzystalabym nadal z uslug Pana dr., dlatego mam nadzieje, ze znow zacznie leczyc w okolicach Krakowa.

Zdecydowanie najlepszy stomatolog w Nowym Targu, a klika gabinetów już odwiedziłem . Nie minął się z powołaniem. Zdecydowanie polecam. P.K.

polecam Pana Macieja jest bardzo uprzejmy przyjmuje w wyznaczonym czasie bez poślizgów miła i profesjonalna obsługa Jestem bardzo zadowolona Teresa P. pacjentka

Chodziłam z dzieckiem - leczyliśmy mleczaki. Mam porównanie z innymi stomatologami z Nowego Targu. Pan Maciej Rajski mimo młodego wieku posiada sporą wiedzę nt. stomatologii dziecięcej. Ponadto ma doskonale wyposażony gabinet w nowoczesny sprzęt. Jest konkretny. Za 1 mleczaka płaciliśmy 60 zł. Polecam.

Bardzo dobry stomatolog. Duża Wiedza w zakresie stomatologii, wybitny specjalistyczna.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Nowy Targ"?

ul. Szaflarska 73

Krasińskiego 2