Stomatolog Nowy Targ

lek. dent. Piotr Bałajewicz

Krasińskiego 2
34-400 Nowy Targ

Kompetentny, uprzejmy, życzliwy, Lekarz - z powołania, do konkurencji tani. godny polecenia, dużo czasu poświęca pacjentowi
Opinia dodana przez: Goooo

Witold Bąkowski

RTG, Stomatolog

ul. Szaflarska 73
34-400 Nowy Targ

Jest dobry w tym co robi. Nie zabiera wiele cennego czasu i leczy skutecznie. Nie obiecuje "gruszek na wierzbie", jak czegos nie da rady wyleczyc - nie oszukuje. Polecam
Opinia dodana przez: Adam

lek. dent. Szymon Żuławiński

Centrum Dietetyczne Naturhouse
ul. kolejowa 13
34-400 Nowy Targ

Świetny specjalista, bardzo dobry i pogodny człowiek. Chodzę do pana Szymona kilka lat i nigdy się nie zawiodłem. Polecam z całego serca, ponieważ widać na pierwszy rzut oka, że pan Szymon kocha to co robi i się na tym zna

Dariusz Kotarba

RTG, USG

Kowaniec 91
34-400 Nowy Targ

Punktualny, wie co robi i juz pare lat u niego leczylam zeby i jak narazie wszystko w porzadku

Bogusław Ćwiertnia

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Nowy Targ

Pan Doktor Ćwiertnia zrobił mi przepięke zęby i teraz wreszcie mogę się uśmiechać .Pełen profesjonalizm , poczucie estetyki i pasja zawodowa mogą uczynić cuda . Więcej takich lekarzy .

Opinia dodana przez: Beata

dr Małgorzata Wróbel

Wojska Polskiego 24 lok. 17
34-400 Nowy Targ

W podstawowym leczeniu dobry lekarz, jednak gdy pojawiają się problemy nie potrafi się przyznać ze nić więcej w tym temacie nie zrobi i odesłać do innego specjalisty. Oschła, małomówna co akurat nie przeszkadza, ale to że czasami bywa wręcz nie przyjemna to już nie jest sympatyczne....

lek. dent. Maciej Rajski

ulica Krzywa 14
34-400 Nowy Targ

Słowo dziękuję, to za mało aby wyrazić zadowolenie z pracy Pana Doktora Macieja. Wysoka kultura osobista, profesjonalne podejście do pacjenta, wiedza, doświadczenie, to zdecydowanie należy przyznać Panu Doktorowi, lecz przede wszystkim, to co odczułam już na wizycie kontrolnej, to pasja do tego zawodu. Pragnę kolejny raz wyrazić podziękowania za przywrócenie uśmiechu na twarzy i radości w sercu.

lek. dent. Magdalena Kaczor

Waksmundzka 30 lok. 1
34-400 Nowy Targ

Pierwsza p.stomatolog która w 100% spełniła moje oczekiwanie dotyczące wybielenia i naprawy zębów, naprawdę dobry fachowiec.

lek. dent. Piotr Biskup

Kasprowicza 59
Nowy Targ

Stomatolog z powołania. Bardzo miły, rzetelny, KONKRETNY i dokładny. Na takiego dentystę jeszcze nie trafiłam. Poszłam z problemem, który by mnie finansowo 'zjadł' i początkowo Pan Doktor nie rozważał innej opcji leczenia natomiast po jednej wizycie, po dokładnym sprawdzeniu stwierdził, że można zastosować mniej inwazyjną, tańszą i równie skuteczną metodę. Zanim coś powie czy podejmie decyzje dwa razy się zastanowi co zrobić i wyjaśni dokładnie każdy problem, skąd się bierze, ...
Opinia dodana przez: Kamila

lek. dent. Lidia Bebak

ul. Jana Kasprowicza 16
34-400 Nowy Targ

doskonała praca i podejście do pacjenta

Stomatolodzy w mieście Nowy Targ