Stomatolog Nowy Targ

leczę sie u Niego parę lat -Polecam w 100%

Prywatny Gabinet Lekarski
Parkowa 14
34-400 Nowy Targ

Wspaniały lekarz, na prawdę polecam. Dzisiaj to trudno znaleźć takich dobrych lekarzy, to lekarz z powołania.

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "AUDIOMED"
al. Mikołaja Kopernika 7
34-400 Nowy Targ

Polecam!!! Najlepszy stomatolog u jakiego do tej pory byłam a odwiedziłam wielu... Przede wszystkim zna sie na rum co robi;)

Opinia dodana przez: lr

ul. Szaflarska 73
34-400 Nowy Targ

Jest dobry w tym co robi. Nie zabiera wiele cennego czasu i leczy skutecznie. Nie obiecuje "gruszek na wierzbie", jak czegos nie da rady wyleczyc - nie oszukuje. Polecam

Opinia dodana przez: Adam

Prywatny Gabinet Lekarski
Ku Studzionkom 12
34-400 Nowy Targ

Chodzę juz kilka lat do Pani doktor i nigdy nie wyszlam nie zadowolona - wszystko fajnie zrobione , bezboleśnie , a rwanie zęba , czy tak jak w moim przypadku samego korzenia - bez problemów. zdj rtg, znieczulenie , 2 min i gotowe. polecam :)

Opinia dodana przez: Asia

ulica Krzywa 14
34-400 Nowy Targ

Słowo dziękuję, to za mało aby wyrazić zadowolenie z pracy Pana Doktora Macieja. Wysoka kultura osobista, profesjonalne podejście do pacjenta, wiedza, doświadczenie, to zdecydowanie należy przyznać Panu Doktorowi, lecz przede wszystkim, to co odczułam już na wizycie kontrolnej, to pasja do tego zawodu. Pragnę kolejny raz wyrazić podziękowania za przywrócenie uśmiechu na twarzy i radości w sercu.

Krasińskiego 2
34-400 Nowy Targ

Kompetentny, uprzejmy, życzliwy, Lekarz - z powołania, do konkurencji tani. godny polecenia, dużo czasu poświęca pacjentowi

Opinia dodana przez: Goooo

Centrum Dietetyczne Naturhouse
ul. kolejowa 13
34-400 Nowy Targ

Jest trochę drogawy , ale warto dać te pieniądze bo robi bardzo dokładnie sumiennie polecam z całą odpowiedzialnością

Dariusz Kotarba

USG, RTG

Kowaniec 91
34-400 Nowy Targ

Punktualny, wie co robi i juz pare lat u niego leczylam zeby i jak narazie wszystko w porzadku