lek. dent. Szymon Żuławiński

Świetny specjalista. Polecam w przypadku problemów z estetyką uzębienia. Poprzednia dentystka zostawiła przerwę między jedynka a dwójką. Dentysta zniwelował problem. Dodatkowo wyrównał zgryz. Jest dobry w tym co robi, kieruje się inteligencją i doświadczeniem.

Leczymy się u tego Pana całą rodziną, ja ponad 20 lat i jesteśmy bardzo zadowoleni. On po prostu kocha to co robi a robi to b. dobrze.

Świetny specjalista, bardzo dobry i pogodny człowiek. Chodzę do pana Szymona kilka lat i nigdy się nie zawiodłem. Polecam z całego serca, ponieważ widać na pierwszy rzut oka, że pan Szymon kocha to co robi i się na tym zna

Polecam w 100% . Dobry człowiek, a co najważniejsze bardzo dobry lekarz ... Od ponad 20 lat jestem jego pacjentką i jestem zadowolona z jego profesjonalizmu.

Jest trochę drogawy , ale warto dać te pieniądze bo robi bardzo dokładnie sumiennie polecam z całą odpowiedzialnością

Mam złe doświadczenia z tym lekarzem, zęby źle wyleczone. Dobrze, ze w porę trafiłam do innego dentysty, bo byłabym bez jedynek w tym momencie, rzekomo leczonych kanałowo, a kanał nawet nie otwarty...pieniądze za leczenie wzięte... Mi ten stomatolog nie spasował, ale to nie znaczy, że innym też tak musi, ma też zadowolonych klientów.

Leczylam sie u Pana Szymona, owszem jest mily, sympatyczny, ale nie wyleczyl mi dobrze zebow inni musieli z czasem poprawiac i dobrze, ze rwaniem sie to nie skonczylo. Znam wiecej niezadowolonych pacjentow. Chociaz znam tez duze grono, ktorym pomogl, może mi nie trafil z diagnoza, w koncu ile ludzi, tyle przypadkow. Kazdy się sam moze przekonac, czy jemu podejdzie ten lekarz.

Znam wiecej niezadowolonych pacjentow.
Kazdy się sam moze przekonac, czy jemu podejdzie ten lekarz.

Gorąco polecam! Bardzo miłe stomatolog, do tego profesjonalny i nowoczesny sprzęt i metody leczenia. Leczę się juz u niego pare lat i naprawde jestem bardzo zadowolona!

Pan Szymon mimo, iż jest bardzo sympatyczny nie rozwiązał mojego problemu. Bardzo dużo tłumaczył, chyba nawet za dużo. Wzbudza zaufanie. Natomiast w działaniu jest mało konkretny. Byłam niezadowolona. Nie polecam ale też nie odradzam. Proponuję przekonać się samemu.