lekarz Maciej Rusek

Cudowny lekarz. Dr Maciej Rusek to lekarz z powołania. Z pełnym zaangażowaniem podchodzi do pacjenta od konsultacji po operację. Jest profesjonalistą. Po przeprowadzonej operacji od razu przyszedł zapytać o stan zdrowia i wytłumaczył co działo się podczas operacji. Do momentu wypisu regularnie przychodzi pytać o stan samopoczucia. Jestem dwa dni po operacji a mogę normalnie funkcjonować. Bardzo dobry stan zdrowia po operacji zawdzięczam Pani Dr. Bardzo dziękuję!

Jest wspaniałym lekarz ,konkretnym , rzeczowym.zyczliwym mam do niego ogromne i uzasadnione zaufanie

Dr Rusek jest wspaniałym lekarzem. Konkretnym, rzeczowym, życzliwym, mam do niego ogromne i uzasadnione zaufanie. Co najważniejsze jest świetnym chirurgiem. Jego operacje to zawsze sukces. Dziękuję, że mogłam być pod Pana opieką doktorze i dużo zdrowia w Nowym Roku.

Dr.Maciej wykonał mi zabieg cholecystektomii, to pełen empatii gość który potrafił przekierować moją uwagę przed samym zabiegiem, widząc jak się boję. Super było to że czterdzieści osiem godzin po zabiegu nie musiałem już przyjmować środków przeciwbólowych, prawdziwy z Pana magik Doktorze, dziękuję.

Trafiłam na dyżur Pana doktora w szpitalu z dużym bólem. Skończyło się operacją. Jestem ogromnie wdzięczna za opiekę, poświęcony czas, troskę, sposób przeprowadzenia operacji i opiekę pooperacyjną.

Dr Rusek to wysokiej klasy chirurg, lekarz z powołania, a przede wszystkim niesamowicie ciepły i pełen empatii człowiek, który z wielkim zaangażowaniem podchodzi do każdego pacjenta. Profesjonalista pod każdym względem. Wykazał wielkie zainteresowanie losem mojej mamy Haliny, która spędziła ponad miesiąc w szpitalu w Nowym Dworze Mazowieckim. Podczas operacji stan zdrowia mamy okazał się o wiele gorszy niż wskazywały na to badania, jednak Pan Doktor stanął na wysokości zadania i zrobił wszystko żeby jej pomóc. Gdyby nie on prawdopodobnie nie byłoby jej już z nami. Po zabiegu każdego dnia przychodził do niej i pytał o samopoczucie. Nie ma słów, które mogłyby opisać jak bardzo jesteśmy wdzięczni Doktorowi za opiekę nad mamą. Wszystkiego dobrego Doktorze!

Chcę serdecznie podziękować Panu dr Maciejowi Rusek, kierownikowi Oddziału Chirurgii Ogólnej w szpitalu w Wołominie za życzliwe podejście do pacjenta i jego rodziny oraz życzliwe podejście, poświęcony czas, empatię, uprzejmość i kompleksowe podejscie. Zespół, którym kieruje także należy do wyróżniających się moim zdaniem w tym szpitalu. Dziękuję serdecznie za pomoc w rozwiązaniu problemu zdrowotnego naszej Mamy. Życzę dużo zdrowia i samych sukcesów!

Pan Doktor Maciej Rusek dawno temu uratował mi życie w Szpitalu Wolskim. Tylko on walczyl o moje zycie w noworoczny poranek, będąc jeszcze stazystą w tym szpitalu. Poniewaz tylko on wtedy byl obecny na tym oddziale, sam organizowal pomoc chirurga z innego szpitala. Po przeprowadzeniu cięzkiej operacji wspolnie z chirurgiem z innego szpitala,sam każdego dnia zabiegal o to abym przezyla, mimo napotkanych trudności z innej strony. Tak duzo zawdzięczam Panu Doktorowi i zawsze będę wdzięczna.Jest to lekarz posiadający bardzo duże kwalifikacje w swojej specjalizacji o czym niejednokrotnie mowili pacjenci na tym oddziale a takze personel (pielęgniarki) i ogromnej ematii dla pacjenta, dla bliźniego. Pan Doktor postepował zgodnie z przysięgą Hipokratesa i zasadami etycznymi - bez względu na wszelkie niesprzyjąjące okolicznosci ratowal moje życie. Panie Doktorze zycze duzo zdrowia.

Bardzo dobry chirurg. W styczniu 2016 miałam operacje wycięcia tarczycy w Centrum Onkologii w Warszawie. Szwy sa prawie niewidoczne. Jestem bardzo wdzięczna panu doktorowi za życzliwe podejście. Podczas badania przed operacja podniósł mnie na duchu Po operacji przyszedł na sale, spytal o samopoczucie i wyjasnil stan po zabiegu. Panie Doktorze bardzo Panu dziękuje.