lekarz Maciej Służałek

1,5

Dr Maciej Służałek to jest lekarz nie znający się na niczym.Byłam skierowana z podejrzeniem zespołu cieśni nadgarstka ręka prawa i lewa przez lekarza rodzinnego.Pan doktor wykluczył zespół cieśni nadgarstka a zdiagnozował palec strzelający i skierował mnie na operację. Na szczęście nie zgłosiłam się na tą operację. Będąc u neurologa p. Ewy Król spojrzała na moje dłonie i powiedziała, że mam zespół cieśni nadgarstków. Poleciła wykonać EMG, w którym to badaniu potwierdziła się jej diagnoza a pan dr Maciej Służałek wykluczył. Prawa ręka jest do operacji a lewa do natychmiastowej, bo ...

Na szczęście nie zgłosiłam się na tą operację.
Będąc u neurologa p. Ewy Król spojrzała na moje dłonie i powiedziała, że mam zespół cieśni nadgarstków. Poleciła wykonać EMG, w którym to badaniu potwierdziła się jej diagnoza a pan dr Maciej Służałek wykluczył. Prawa ręka jest do operacji a lewa do natychmiastowej, bo "lewego nerwu nie uzyskano w ogóle odpowiedzi czuciowej".
Skoro lekarz specjalista wyklucza schorzenie, bo go nie widzi a wstępnie diagnozuje lekarz rodzinny następnie neurolog to coś nie tak z jego wiedzą i fachowością.
Aż strach pomyśleć, że wykonuje operacje a nie potrafi zdiagnozować. Wzrokowo wykluczył wstępną diagnozę a też na odpowiednie badanie nie skieruje, aby sprawdzić czy się nie myli, bo taki jest pewny siebie.
Nie polecam!!!!
Elżbieta

ODRADZAM!!! Lekarze niekompetentny. Jedynie potrafi przepisać maść. Diagnoza zajęła mu łącznie 3 minuty i to sumujac dwie wizyty. Nawet nie wstał z krzesła. 3 wizyty nie dały nic! Straciłem tylko kilka miesięcy. Polecam dobrego fizjoterapeuty, diagnozowalismy prawie przez godzinę, a potem różne ćwiczenia i po jednej wizycie już poczułem poprawę.