lekarz Maciej Sokoła

Polecam tego doktora w 100%,świetny specjalista, rzeczowy, kompetentny a przy tym dobry człowiek. Zabieg bez bólu i powikłań,czuję się bardzo dobrze, wszystko odbyło się wg planu pana doktora.

Świetny specjalista, którego polecam w 100%. Dzięki wykonanemu zabiegowi prostowania przegrody samopoczucie z każdym dnie co raz lepsze, a samo podejście do pacjenta i opieka wzorowa. Lepiej nie mogłem trafić

Lekarz Godny Polecenia!!! Dokladnie tlumaczy,co sie dzieje i w jaki sposob bedzie przrbiegalo leczenie.