dr n. med. Maciej Szajner

Radiolog

Wielki lekarz o złotych dłoniach! Pan Doktor przeprowadził u mnie bardzo trudną operację tętniaka tętnicy szyjnej. Trudną, gdyż od worka tętniaka odchodziła tętnica oczna i istniało duże ryzyko utraty wzroku w prawym oku. Dzięki cudownym dłoniom Pana Doktora, jego kompetencji, wiedzy i doświadczeniu mam obecnie uratowany wzrok w oku, a tętniak został zablokowany. Pan Doktor jest dla mnie najlepszym specjalistą w zakresie zamykania tętniaków w Polsce. Człowiek skromny, ale wielki przez to, co potrafi czynić. Naprawdę, można mu zawierzyć i powierzyć swoje życie. Zrobi wszystko, co w jego mocy. Smutne dla mnie było jedynie to, że na żadnym dokumencie z badań w Szpitalu nr 4 w Lublinie i na wypisie ze szpitala nie umieszczono nazwiska doktora Szajnera jako głównej osoby, która dokonała tego wspaniałego zabiegu. Panie Doktorze, 100 lat i jeden dzień dłużej!!
Wdzięczna za życie Mariola Smolińska

Pan doktor Maciej Szajner to znakomity specjalista, a przy tym niezwykle życzliwy, pełen ciepła Człowiek. Ten szczery, cudowny , kojący uśmiech zapamiętam na zawsze :-) Oby takich lekarzy było więcej! Jestem po embolizacji tętniaka, czuje się świetnie. Nie miałam okazji spotkać się z Panem Doktorem po zabiegu i podziękować. Czynię to zatem w ten sposób. Drogi Panie doktorze - bardzo dziękuję nie tylko za udany zabieg, ale również za podejście do pacjenta. Niech się Pan nie zmienia, ten uśmiech daje nam chorym bardzo wiele - nadzieję, że będzie dobrze. Wszystkiego dobrego!
Wdzięczna pacjentka z Wrocławia

Maciej Szajner to niewątpliwie specjalista wielkiej klasy. Trafiłem do Maćka jako 13 letni chłopiec pierwszy raz w 1998 0 rozpoczął embolzacje mojego ogromnego naczyniaka. W 2000 podczas 3 etapu co poszło nie tak! na drugi dzień już nie wstałem! sparaliżowalo mnie od pasa w dół! dzisiaj chodzę o kulahc bo byłem uparty i powiedizłem sobie NIE dla wózka! Natomiast porzucenie sprawy przez Macieja Sz, jest wielce zastanawiające! tak wyszlo i tyle - podobno przypadek 1 na tyciące! a nie zostałem nigdy diagnozowany...błąd w sztuce....pomilczmy.....pozdrawiam Maćku - Krystian(krystian.dymkowski@gmail.com)

chyba nie zdaje sobie sprawy z tego ile dobra robi ludziom,jest bardzo pogodny,profesjonalista w tym co robi, uratował życie mojemu mężowi- jestem pełna podziwu dla jego osoby i jego pracy

WSPANIAŁY SPECJALISTA-CZŁOWIEK WIELKIEGO SERCA.ODDANY DLA KAŻDEGO PACJENTA...POŚWIĘCAJĄCY SWOJ CZAS I WIEDZĘ DLA PACJENTOW

Wspaniały człowiek, doskonały specjalista, wkładający serce w swoją prace.

Wspaniały człowiek, doskonały specjalista, wkładający serce w swoją prace.

WSKAZANY PRZEZ INNYCH FACHOWCÓW Z BRANZY JAKO OSTATNIA INSTANCJA JEŻELI INNI JUZ NIE POTRAFIĄ NIC ZROBIC.TAK BYŁO W MOIM PRZYPADKU,ŻYJĘ DZIĘKI JEGO UMIEJĘTNOŚCIOM PIEĆ LAT DŁUŻEJ.M.T.

Uratował życie mojemu tacie 4 lata temu,do dziś czuje się wspaniale.Kontrolujemy stan po embolizacji tętniaka przez doktora i jest w najlepszym porządku. Dziękuje mu z całego serca

Dziękuje mu z całego serca

Nie widziałem Doktora a dzięki niemu żyje Pozdrowienia Z Nowego Sącza

Nie widziałem Doktora a dzięki niemu żyje

Pozdrowienia
Z Nowego Sącza

uratował mi zycie embolizował naczyniaka móżdzku.

uratował mi zycie embolizował naczyniaka móżdzku.

Wciąż poszukujesz "Radiolog Lublin"?

Piękna 25
21-100 Lubartów