Filtruj terminy
Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Radiolog Lublin

- 53 lekarzy

dr n. med. Mariusz Świąder

Radiolog

liczba opinii: 17

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Średnia ocen: 2,5/5
NIE POLECAM! Lekarz, wbrew niektórym opiniom nie jest wcale "małomówny" - jest po prostu hamski i opryskliwy. Do tego stopnia, że nawet nie odpowiedział na moje "dzień dobry" tylko wskazał palcem krzesło przy drzwiach i kazał się rozbierać do pasa. Dodam jeszcze, że krzesło znajdowało sie przy wejściu czyli po przeciwnej stronie pokoju niż łóżko do badania... w totalnym szoku, wykonywałam krótkie i ostre polecenia lekarza - między innymi zeby ...
Opinia dodana przez: Anna
Średnia ocen: 4,9/5
Jestem po embolizacji dwóch tętniaków,a przygodę z doktorem Maciejem Szajnerem rozpoczęłam 6 lat temu,a osobiście widziałam Doktora raz- przed ostatnim zabiegiem w czerwcu 2021r. Dzisiaj czuję się bardzo dobrze,a do zamknięcia mam jeszcze dwa tętniaki, które mam nadzieję zostaną też szczęśliwie zamknięte. Dziękuję ♥️♥️♥️♥️♥️♥️ za tak precyzyjne wykonanie zabiegów.Panie DOKTORZE- dziękuję z całego serca za wszystko.Wdzięczna pacjentka Teresa.
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Mirosław Gózd

Ortopeda, Ortopeda dziecięcy

  (+1 więcej)
liczba opinii: 9

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Średnia ocen: 4,0/5
Wspaniały lekarz i dziwią mnie nieprzychylne opinie. Kilka lat leczyłam się u różnych specjalistów z powodu moich dolegliwości bólowych stopy i znacznego zniekształcenia palców i kości śródstopia. Pan doktor wszystko mi dokładnie wytłumaczył i podjął stosowne leczenie. Jest bardzo uprzejmy i poświęcił mi dużo czasu aby rozwiać moje wątpliwości. To bardzo dobry specjalista w dziedzinie ortopedii najlepszy, którego poznałam, godny polecenia. Obecnie jestem po zabiegu operacyjnym i zdrowieję i widzę ...
Opinia dodana przez: Marzena

dr n. med. Ewa Kurys-Denis

Radiolog

liczba opinii: 7

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Średnia ocen: 2,8/5
Bardzo super Pani Doktor! Zawsze mila, sympatyczna i chetnie pomaga oraz wszystko wyjaśnia.
Uwaga, od dawna nie pracuje w Centrum Luxmed!
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Leszek Buk

Radiolog, USG

liczba opinii: 6

Gabinet

Lublin

Średnia ocen: 4,6/5
Doktor Buk wykonuje badania w bardzo profesjonalny sposób, ma bardzo życzliwe podejście. Jeśli wykonuje usg to tylko u dr Buka.
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Sławomir Pastucha

Ortopeda, Radiolog

liczba opinii: 4

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Średnia ocen: 5,0/5
Polecam! Byłem pacjentem dra Pastuchu w czasie pobytu w SOR-ze na Kraśnickiego. Lekarz bardzo uprzejmy, sprawia wrażenie kompetentnego.
Aby nie było problemów z zapisaniem się na wizytę kontrolną do skierowania dołączył karteczkę z poleceniem, by mnie zarejestrować na wskazany termin, co niestety rzadko się zdarza i później pacjent męczy się z gipsem, którego nikt nie chce zdjąć.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Jakub Wojtaszko

Radiolog

liczba opinii: 4

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Średnia ocen: 4,2/5
Bardzo dokładne badanie i opis. Pan doktor nie spieszył się, wszystko mi wyjaśnił i zasugerował wizytę u specjalisty. Jestem bardzo zadowolona
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Katarzyna Zbańska-Klonowska

Radiolog

liczba opinii: 4

Centrum Medyczne Luxmed Sp.z o.o
ulica Zwycięska 6 A
20-055 Lublin

Średnia ocen: 3,9/5
Byłam ostatnio po raz kolejny u pani doktor na badaniu piersi i jestem bardzo zadowolona z tych wizyt. Wykryte zmiany potwierdziły się w biopsji. Dzięki pani doktor mogę teraz spać spokojnie.
Wspaniały człowiek i lekarz.
Opinia dodana przez: Anonim
Średnia ocen: 5,0/5
Pani doktor Czekajska wykonuje USG bardzo dokładnie. Zarówno ze skierowaniem jak i prywatnie. Poświeca na to tyle czasu ile potrzeba. Godna polecenia
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Marek Borawski

Radiolog

liczba opinii: 3

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Średnia ocen: 4,9/5
U pana doktora robiłam usg piersi. Rzetelnie i profesjonalne usg jakie miałam kiedykolwiek w życiu. Wszystko jest na bieżąco tłumaczone i pokazywane. Pacjent jest w 100% świadom tego co się dzieje. Z gabinetu wyszłam w pełni zadowolona.
Opinia dodana przez: Anonim

Radiolodzy w LublinieStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat