Radiolog Lublin

20-080 Lublin

Pani doktor Czekajska wykonuje USG bardzo dokładnie. Zarówno ze skierowaniem jak i prywatnie. Poświeca na to tyle czasu ile potrzeba. Godna polecenia

20-555 Lublin

Doktor fachowo wykonuje różnego rodzaju usg. Miałem problem z nerkami ,lekarz szybko postawił diagnozę która naprawdę mi pomogła. Jestem bardzo zadowolony z Pani doktor.

20-555 Lublin

Lekarz dokładnie skupia się na wykonywanym usg. Miałem problemy z żołądkiem lekarz bardzo szybko i dokładnie opisał co jest nie tak w moim brzuchu. Najmilszym zaskoczeniem było jak lekarz przyjął moją 7-letnią córeczkę. Lekarz jest tak sympatyczny i miły ,że dziecko nie boi się doktora, bez żadnego strachu i płaczu chodzimy z córcią do lekarza.

20-080 Lublin

Lekarz wykonuje ogólne USG gdzie w szegółowy sposób opisuje takie badania. Do tego zawsze powie coś od siebie, zażartuje i rozluźni atmosferę.

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Oprócz fachowego wykonania usg przez doktora Jędrzejewskiego ,lekarz jest bardzo kulturalną osobą o pozytywnym nastawieniu do pacjenta. Byłam raz u doktora na usg jamy brzusznej -od razu lekarz opisał (podczas badania usg) problem jaki występuje .Bardzo mi pomógł , jestem mu naprawdę bardzo wdzięczna.

20-080 Lublin

lPan doktor Kołodziej Ireneusz nie zawiódł mnie ani razu. Usg wykonywane przez doktora jest zawsze bardzo profesjonalne i konkretne. Z tego co wywnioskowałem lekarz jest osobą bardzo kompetentną i dokładną. Widać ,że został lekarzem z powołania i nie robi nic wbrew woli. Charakter Pana dr także świadczy o tym ,że jest człowiekiem bardzo dobrym. Potraktował mnie w taki sposób ,że czułem się przez te 20 minut najważniejszy i lekarz skupił się tylko na moim problemie zdrowotnym. Miły, sympatyczny ,przez całą wizytę był uśmiechnięty i bardzo pogodny. Jeżeli mają państwo problem z jamą brzuszną i na poradzie lekarskiej u lekarza specjalisty jest ciężko wywnioskować co danej osobie dolega- dr Kołodziej wykona i opisze usg bardzo profesjonalnie,szybko skutecznie i bez żadnych pomyłek. Jestem bardzo zadowolony z wizyty, wiem że zapłacone pieniądze nie zostały zmarnowane. Zdrowie człowieka to jedna z bardzo ważnych rzeczy w życiu człowieka natomiast podejście lekarza do pacjenta jest bezcenne. Gorąco polecam !!

20-080 Lublin

Robiłam u pani doktor biopsję , muszę przyznać ,że jest świetna , bardzo miła i delikatna, profesjonalizm w każdym calu , posiad ogromną wiedzę medyczną, chodziłam również na usg jamy nerek dwukrtonie, nie zawiodłam sie na niej, mój mąż , ktory wykonywal usg tarczycy , podziela moje zdanie. Polecam .

20-555 Lublin

Doktor jest bardzo miły , z troską podchodzi do pacjenta , do tego jest dobrym specjalistą , byłam u niego na usg jamy brzusznej razem z ciocią , obie jesteśmy zadowolone , znajomym , którzy usg potrzebują polecam z czystym sumieniem.

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Ma bardzo duże doświadczenie, do tego jest miła , delikatna, uśmiechnięta , wykonuje usg profesjonalnie, moi lekarze sa bardzo zadowoleni ze sposobu opisywania, są bardzo czytelne, robiłem usg jamy i węzłów chłonnych , zajomym , ktorzy z mojego polecenia byli, tez sa bardzo zadowoleni.

20-555 Lublin

Wykonuje różnego rodzaju badania usg, jest dokładnym lekarzem z długim stażem, razem z moim siedmioletnim synem korzystamy z usług i Pani doktor.Polecam bardzo gorąco Panią doktor ponieważ jest bardzo dobra w tym co robi.

Radiolodzy w mieście Lublin