lek. med. Maciej Tworkiewicz

Urolog

RP lap wrzesień 2020. Po trzech dniach opuszczałem Centrum Onkologii. Po dwóch miesiącach trzymałem mocz. Po trzech miesiącach wróciłem do aktywności fizycznej. Super specjalista godny polecenia!!!!

Bardzo dobry lekarz, dokładny, wręcz zażarty w dociekaniu przyczyn przypadku i stawianiu diagnozy. Szczery, nie owija w bawełnę. Trochę trudny w pierwszych kontaktach, patrzy na przypadek medyczny, sam pacjent mniej ważny, ale im dłuższy kontakt tym przyjaźniejszy. Godny polecenia. Pacjent w trakcie leczenia.

Godny polecenia.
Pacjent w trakcie leczenia.

Bardzo konkretny rzeczowy lekarz. Jasno tłumaczy chorobę i sposób leczenia. Poświęca pacjentowi dużo czasu. Uważam że warto korzystać z jego porad. Pacjent w trakcie leczenia. Piotr

Pacjent w trakcie leczenia. Piotr

Doktor Tworkiewicz opiekował się moim synkiem po operacji w szpitalu. Bardzo szybko zdobył zaufanie zarówno u niego, jak i u mnie. Jako jedyny potrafił znaleźć wspólny język z 4-letnim dzieckiem. Ma wspaniałe podejście do dzieci. POLECAM!