lek. med. Maciej Tworkiewicz

Urolog

Bardzo dobry lekarz, dokładny, wręcz zażarty w dociekaniu przyczyn przypadku i stawianiu diagnozy. Szczery, nie owija w bawełnę. Trochę trudny w pierwszych kontaktach, patrzy na przypadek medyczny, sam pacjent mniej ważny, ale im dłuższy kontakt tym przyjaźniejszy. Godny polecenia. Pacjent w trakcie leczenia.

Godny polecenia.
Pacjent w trakcie leczenia.

Bardzo konkretny rzeczowy lekarz. Jasno tłumaczy chorobę i sposób leczenia. Poświęca pacjentowi dużo czasu. Uważam że warto korzystać z jego porad. Pacjent w trakcie leczenia. Piotr

Pacjent w trakcie leczenia. Piotr

Doktor Tworkiewicz opiekował się moim synkiem po operacji w szpitalu. Bardzo szybko zdobył zaufanie zarówno u niego, jak i u mnie. Jako jedyny potrafił znaleźć wspólny język z 4-letnim dzieckiem. Ma wspaniałe podejście do dzieci. POLECAM!