Absolwent Akademii Medycznej w Białymstoku z 1989 roku.

Doktor nauk medycznych. Specjalista II stopnia ginekologii i położnictwa.

Absolwent Akademii Medycznej w Białymstoku z 1989 roku.

Doktor nauk medycznych. Specjalista II stopnia ginekologii i położnictwa.

- 20 letnia praktyka na Oddziale Położniczo - Ginekologicznym,
- nadzór nad Salą Porodową w Szpitalu Wojewódzkim w Białymstoku,
- 10 lat był Kierownikiem Poradni Wojewódzkiej Położniczo -
Ginekologicznej w Białymstoku
- a także Szpital w Sokółce – Oddział Położniczo-Ginekologiczny i Szpital w Zambrowie.
- liczne certyfikaty USG

Od wielu lat prac...

Dziekuje doktorowi za cudowna opieke podczas ciazy i porodu,doskonaly fachowiec,wizyty dokladne,szczegolowe wszystkie badania na miejscu wspanialy lekarz,blizna po cieciu super

Bardzo polecam, kompetentny,rzeczowy ,kontakt z pacjentka podczas wizyty super, podpowie oraz rozwieje wszelkie wątpliwości

Lekarz posiadajacy duza wiedze medyczna,doskonaly kontakt z pacjentem,kompetentny i odpowiedzialny.Polecam wszystkim!

Kobiety, omijajcie tego człowieka szerokim łukiem! Jest po prostu niebezpieczny. Niech Was nie zwiedzie nowoczesna strona internetowa czy budzący zaufanie wystrój ProClinic. To tylko czyjeś zainwestowane pieniądze po to, aby zebrać ich więcej od Was. Klinika powinna zmienić nazwę na Rzeźnia Urbana.

Doskonały położnik,kompetentny,doskonały kontakt z pacjentka,doskonały położnik,duża wiedza medyczna i praktyczna

godny polecenia przyjazny pacjentce ,wspaniasly kontakt z pacjentka, rzeczowy, z duza wiedza, bardzo ludzki zawsze dostepny dla pacjentki i sluzacy pomoca

Mądry,rzeczowy i bardzo kompetentny lekarz.Potrafi uspokoić ,wytłumaczyć,zleca badania i słucha pacjentki-trafiłam na ostry dyżur ,pełna obaw z kolką nerkową,cierpiąca.Zostałam zbadana,wysłuchana a przede wszystkim pewna,że z dzieckiem wszystko ok.Polecam wszystkim!!!!!!!!!!!!!!!!!!

przyjazny pacjentce,doskonaly kontakt,rzeczowy,odpowiada w sposob zrozumialy na wszystkie pytania i watpliwosci, posiadajacy duza wiedze