lekarz Maciej Ziarek

Urolog

bardzo inteligentny facet mozna pogadac powaznie jak sie umowisz z nim na konkretny dzien w tym dniu cie przyjmie jestem bardzo ale to bardzo zadowolony ze trafilem do niego naprawde polecam

super lekarz, profesjonalne podejście do pacjenta...zawsze skutecznie pomaga zarówno podczas wizyt a także przez telefon - zawsze udzieli porady...oby było więcej takich lekarzy!! pozdrawia stała pacjentka

Zawsze będę chwalić tego lekarza i polecać go każdemu! Cierpię na nawracające krwotoczne zapalenia pęcherza spowodowane przez trudne do wytępienia bakterie coli...kiedy mieszkałam jeszcze w ostrowcu dr M. Ziarek ZAWSZE stawiał trafne diagnozy i po dokładnych badaniach dobierał odpowiednie leki..3 tyg temu dopadło mnie to samo, mieszkam obecnie w Warszawie i 4 lekarzy bez wykonania jakichkolwiek badań faszerowało mnie antybiotykami za 200zł, które oczywiście nie pomogły..wczoraj postanowiłam zadzwonić do doktora. Miał akurat dyżur w szpitalu i kazał mi przyjechać, dojechałam na godz 21 i pomimo tego doktor przyjął mnie bez problemu, zaśmiał się z warszawskich diagnoz i od razu zrobił badania i przepisał odpowiednia kurację.. tak samo pomaga mojemu dziadziusiowi, cierpiącemu na raka prostaty, choć wielu lekarzy spisało go wcześniej na stratę. Wiem, że każdy ma prawo do swojego zdania ale nie wierzcie ludziom wypowiadającym się o doktorze negatywnie..jest w stanie zrobić bardzo dużo do pacjenta, nigdy nie odmówi w nagłym wypadku i stawia trafne diagnozy, jednym słowem nigdy mnie nie zawiódł... polecam Go wszystkim, sami się przekonajcie a nie pożałujecie...pozdrawiam.

Jestem pielęgniarką,pracowałam z tym lekarzem i korzystałam z jego usług.Uważam,że pod płaszczykiem "zagłaskania pacjenta na śmierć" kryje się zimny drobny cwaniak,nastatwiony tylko na własne ja. Przypuszczam ,że te "wspaniałe" opinie to efekt pracy szwagra informatyka i zapobiegliwej żonusi.

Lekarz z powołania. Ma bardzo duże poczucie humoru. Jeśli szukasz Urologa w Oc-u to tylko dr Ziarek. Jest na prawdę super doktorem.

Nie dawno zjechalam z Anglii do |Polski,poniewaz mialam problem z nerkami.W Anglii czekalam osiem miesiecy na jakakolwiek pomoc,jednak sie jej nie doczekalam,poniewaz angielski lekarz stwierdzil ze nie wie co mi jest i jak mi pomoc.W Polsce szukalam dobrego lekarza i znajomi poradzili mi doktora Ziarko.Nie pomylili sie.Diagnoza byla natychmiastowa.Doktor Ziarko z l

Wspaniały lekarz pod każdym względem.Miły,sympatyczny,kompetentny,potrafi "pochylić" się nad każdym pacjentem-nie tylko"swoim" i wszystko dobrze dokładnie wyjaśnić,wytłumaczyć.A do tego cholernie przystojny:)

Nie wiem co mogę jeszcze napisać?dziękuję za uratowanie mi życia Panie Doktorze.Pierwszy raz w życiu spotykam takiego lekarza.Mogłabym tu napisać coś nie mojego,słowa mądre lecz nie z mojej głowy wyjęte.Jestem być może specyficznym pacjentem?Pewnie wielu jest takich pacjentów jak ja,lecz nie ujawniają swojego lęku.napiszę tak:"Człowiek jest wielki nie przez to co ma, lecz przez to kim jest,nie przez to co posiada ,lecz przez to czym dzieli się z innymi"A Pan daje ludziom poczucie bezpieczeństwa.Może ,albo raczej na pewno wielu nie będzie wiedziało o czym piszę.jest jedno mądre przysłowie"Cogito ergo sum""Myślę,więc jestem.Polecam właśnie tego lekarza z całego zespołu urologicznego w
Ostrowcu Św.A poznałam cały.Leczenie zaczęłam u innego urologa.Dzięki Bogu spotkałam zupełnie przypadkowo dr.Ziarka.leżąc na oddziale./Przeżyłam dwa tygodnie grozy.Zupełnie niepotrzebnie.Naprawde brakuje mi słów.Uratował mi Pan życie.Dziekuję.Wdzięczna pacjentka

to lekarz, który bezinteresownie zajął się mną po zabiegu.Wyjaśnił mi na czym zabieg polegał i widać było jego współczucie.Zrobił to za lekarza, który przeprowadzał mi zabieg po czym znikł,zostawiając mnie bez jakichkolwiek wyjśnień.Jest uprzejmy.Można się zwrócić o pomoc.Oby takich lekarzy było więcej.W pełni zaufałam temu lekarzowi,choć wcześniej przed zabiegiem akurat z dr.Ziarkiem kontaktu nie miałam.Obecnie wybieram się właśnie do dr.Ziarka z prośbą o dalsze leczenie.to lekarz a zarazem człowiek.żadko spotykane zjawisko w obecnych czasach.Dziękuję Panie doktorze.

zawiodłam się,nie spełnił moich oczekiwań

zawiodłam się,nie spełnił moich oczekiwań