Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończyła studia na Wydziale Lekarskim z Oddziałem Stomatologii na kierunku lekarsko-dentystycznym. Obecnie lekarz dentysta w Poradni Stomatologii Dziecięcej i Rodzinnej w Uniwersyteckim Centrum Stomatologii w Gdańsku oraz Asystent w Zakładzie i Katedrze Stomatologii Wieku Rozwojowego w Gdańskim Uniwersytecie Medycznym.
Zajmuje się leczeniem zachowawczym dzieci i dorosłych, profilaktyką, protetyką i chirurgią stomatologiczną. Leczenie pacjentó...

Mogę gorąco polecić panią doktor Magdę!!!! Rewelacja, bardzo kompleksowe podejście do mojego problemu, a co najważniejsze już widzę różnicę! Zdecydowałam się na mezoterapię igłową osoczem i preparatami. Pani doktor świetnie wszystko wytłumaczyła, że doskonale wiem co mi wstrzykuje. Bardzo dba o to by pacjent wiedział jak najwięcej o danych preparatach które używa!. Profesjonalne podejście, bardzo miła i potrafi uspokoić gdy się człowiek boi. Zabiegi bezbolesne, bo pani doktor używa świetnego znieczulenia! Następnym krokiem będzie powiększenie subtelne ust na które już się umówiłam! Polecam wszystkim a pani doktor serdecznie dziękuję!!! W końcu będę mieć ładną buzię!!!

Polecam bardzo mocno panią doktor! moje usta są piękne, doktor zrobiła że są naturalne ale też duże tak jak sobie wymarzyłam!!!bardzo dokładnie tłumaczy co i jak, nie śpieszy się.Bardzo dokładna i co najważniejsze czułam że mnie słucha i w trakcie zabiegu robiła wszytko tak bym miała swoje wymarzone usta! to był mój pierwszy zabieg ale na pewno nie ostatni! Już umówiłam się na kolejny:) doktor ma świetne wyczucie i rewelacyjnie doradza:) Dziękuję pani Doktor! i polecam w 100%

Polecam Pania Doktor! takich lekarzy jest mało w Pruszczu! bardzo dobre podejście do moich dzieci (wogóle nie płakały i wyszły szczęsliwe!) gdzie wcześniej miały traumatyczne doświadczenia. Przemiła, super tłumaczy, dzieci nawet nie zauważyły kiedy pani doktor zabrała ząbek :) Super. Jak do dentysty to tylko do niej! Polecam dr w Olident na osiedlu Bursztynowym!

Pani doktor rewelacyjna. Od zawsze chciałam mieć piękne usta. Dzięki dr Magdzie moje marzenie się spełniło! Naturalny look, piękne nawilżenie i moje usta są cudne! Dr wszystko tłumaczy, opisuje i utrzymuje bardzo dobry kontakt z pacjentem.Polecam! Jak na zabiegi z medycyny estetycznej to tylko do niej!

Polecam w 100%. Dr bardzo fachowa i bardzo miła. Już kolejny raz robię zabiegi z medycyny estetycznej u niej! Usta są bardzo naturalne! Kolejnym etapem była likwidacja zmarszczek za pomocą kwasu hialuronowego. Efekt 100% odmłodzenia i do tego wyglądam naturalnie! Dziękuję pani doktor!

Do Dr Magdy trafiłam z polecenia. I muszę powiedzieć że był to traf w 10tkę. Fachowe podejście, niesamowicie sympatyczna. Dr mnie zbadała i dobrała odpowiednie zabiegi z medycyny estetycznej. W 100% spełniła moje oczekiwania. Dziękuję za odmłodzenie mojej osoby. Polecam!

Polecam bardzo . Jest szalenie miłą i profesjonalną osobą. Pięknie wszystko wytłumaczy co do przebiegu leczenia. Jest super lekarzem. Pełna fachowość pod każdym względem, bardzo polecam Panią doktor innym .

Polecam gorąco!!!! Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Pani doktor jest przemiła potrafi rozładować stres towarzyszący przy wizycie. Polecam przy leczeniu dzieci i dorosłych .

Polecam Panią Doktor!!! Świetna,wszystko mi wytłumaczyła, przedstawiła solidny plan leczenia i po kolei robiłyśmy zęby. Bez problemu doktor pousuwała te zęby które inni lekarze nie chcieli się podjąć. Do tego doktor ma świetne podejście do dzieci!! Moje maluchy ją uwielbiają!!

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Gdańsk"?

Batalionów Chłopskich 24
Gdynia