Magdalena Balińska

2,6
2,9
2,6
2,4

Nigdy wiecej do tej pani "doktor" sie nie wybioree z moim dzieckiem takiego pschlego podejscia do dzieci nie widzialam dawno, a moze nigdy. Nie wyslucha, tylko od razu pisze antybiotyk, koszmar. Czlowiek idzie do lekarza z dzieckiem i mu ufa calkowicie, a tu taka porazka :/ Zuza

Nie jestem zadowolona z wizyt u Pani doktor. Zero kontaktu z pacjentem, tak jakby nie słuchała co się mówi i wiecznie na coś zła.

Pani doktor moim zdaniem sprawdza się tylko w Poradni dzieci zdrowych, z chorymi sobie nie radzi i bez powodu ucieka się do przepisywania antybiotyków. Nie przeprowadza kompleksowego wywiadu i nie bada dokładnie dziecka. Nie słucha rodzica i bagatelizuje wskazania innych lekarzy którzy wcześniej prowadzili dziecko. Przy katarze i czerwonym gardle, bez gorączki, przepisuje antybiotyk, pomimo że na wypisie ze szpitala ma dokładnie napisane że po pierwsze dziecko na antybiotyk uczulone, a po drugie ma złe próby wątrobowe i antybiotyków trzeba w tym wypadku unikać. W moim odczuciu nie ma też podejścia do dzieci, jest oschła. Przekonałam się że niestety do tej Pani Doktor to tylko na szczepienie ze zdrowym dzieckiem, a gdy dziecko choruje trzeba szukać prawdziwego pediatry.

No wlasnie mam tez prolem z ta lekarka. Moj syn ma dopiero 1,5 miesiaca i bylam tylko dwa razy u niej ale mam podobne odczucia co dwie panie piszace tu. Wydaje mi sie jakas taka oschla i nieprzyjemna. Dosc ogolnikowo wypowiada sie i malo tlumaczy. Wstrzymuje sie jeszcze z deklaracja. Niedlugo ide na szczepienie i zobacze jak bedzie. Intuicja mowi mi, ze to powinno wygladac inaczej.

Pani Doktor prowadzo mojego synka od urodzenia. wilokrotnie uchronila go od brania antybiotyku. zawsze trafnie przepisze leki ktore od razu pomagaja. dr jest bardzo zdecydowana i konkretna. ma bardzo dobre podejscie do dzieci.

nieuprzejma, lekceważący stosunek do pacjenta, nie poświęca zbyt dużo czasu,rozpatruje problem zbyt powierzchownie.

Moim zdaniem lekarka bardzo miła i uprzejma zdażało sie że przyjęła kiedy inni zawiedli ale na tym się kończy. Zdecydowany brak podejścia indywidualnego do pacjenta. Brak wnikliwości co do konkretnego przypadku i z tego rodzace się wątpliwości i błędne leczenie. Moim zdaniem tą panią doktor gubi rutyna.