lekarz Magdalena Batorzyńska-Milach

Laryngolog dziecięcy

Nie moge powiedziec ani jednego zlego slowa. Leczymy sie od wielu lat (ok. dziesieciu) i wiele Pani doktor zawdzieczamy. Polecam z calego serca!

TRafiłam z córką z ciągnącym się katarem ponad 3 tygodnia bo kontroli u lekarza w przygodni , który orzekł że dziecko jest zdrowe. Córka była bardzo chora trafiła na CITO do szpitala z zatokami. Od tego czasu wiele razy korzystałam z pomocy Pani doktor - zawsze skutecznie!!! trafione diagnozy, przemyślane decyzje w sprawie stosowania antybiotyków(w ostateczności).Patrzy na dziecko szeroko nie tylko jako laryngolog co bardzo mi sie spodobało.Lekarz godny polecenia naprawdę

Polecam z czystym sumieniem, chodze do Pani Doktor z synkiem juz od dluzszego czasu, za kazdym razem leczy go szybko i skutecznie. Synek w koncu nie drze sie na wizytach tak jak u innych lekarzy ;)

nie mogłam lepiej trafić. pani doktor ma wspaniałe podejście do dzieci, szybko i skutecznie wyleczyła moją córkę. byłam wcześniej u innych specjalistów, ale dopiero pani doktor pomogła jej skutecznie.

pełen profesjonalizm. polecam z całego serca. oby więcej takich lekarzy!!!

pełen profesjonalizm. polecam z całego serca. oby więcej takich lekarzy!!!