Filtruj terminy

Laryngolog Dziecięcy Wrocław

dr Krystyna Frączkowska

Pl.Hirszfelda 1/30
53-413 Wrocław

Pani Krystyna jest świetnym specjalistą, potrafi wysłuchać pacjenta rozumie problemy a co najważniejsze potrafi prawidłowo diagnozować. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Cieszę się, że trafiłem do takiego specjalisty.

lekarz Magdalena Batorzyńska-Milach

Moniuszki 4
51-610 Wrocław

Pani Doktor leczyła prywatnie moją córkę przez 3 miesiące... Córeczka była leczona 2x w Szpitalu na Borowskiej, i kilka razy była na wizytach prywatnych.... Bardzo sobie ceniłam Panią Doktor...niestety do czasu, ponieważ moje dziecko wybrało 11 antybiotyków....Pani Dktor nie widziała ratunku ( to moje zdanie) dla niej więc napisała mi smsa,że jest na L4...później że nie ma wolnych miejsc...a kiedy zapytałam czy nie chce już dalej nas leczyć to nic ...

lekarz Anna Gomulska

Laryngolog dziecięcy, Pediatra

sępia 42
53-142 Wrocław

Zdecydowanie odradzam!!!!!Potrzebowałam pilnej konsultacji laryngologicznej dla mojego 5-miesięcznego syna. Na moje nieszczęście trafiłam do tej Pani. Powiedziała, że syn jest zdrowy, ale nie wzbudziła mojego zaufania więc udaliśmy się jeszcze do dwóch innych laryngologów, którzy jednogłośnie potwierdzili, że syn ma zapaleniu uszu i wymaga natychmiastowego leczenia. Jak ta kobieta mogła nie wykryć takiej choroby. a tak się chwaliła, że jeszcze nigdy nie postawiła błędnej diagnozy. Nawet nie chcę myśleć co ...

dr hab. n. med. Janina Koźmińska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej LAR-MED Janina Koźmińska Filia
Ziemowita 1/9
53-678 Wrocław

Trafiłem do Pani Doktor poprzez wyszukiwanie internetowe. Bezproblemowa i uprzejma rejestracja oraz zaproponowane trzy terminy na wizytę pozwoliły mi wybrać ten jak najbardziej korzystny czasowo dla mnie.
Po wizycie mogę powiedzieć, że jest to lekarz godny polecenia. Profesjonalny, rzeczowy, konkretnie odpowiada na zadane pytania i tłumaczy wszystko co robi. Po badaniu zostały dobrane leki, które szybko zaczęły działać i teraz czuję się zdecydowanie lepiej. Nazywam to właściwym podejściem do pacjenta, ...
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Iwona Krzemińska

Profesorskie Centrum Medyczne OPTIMUM
ul.Szybka 5 C
50-421 Wrocław

Cierpliwa, bardzo dokładna, kompetentna osoba. Pani doktor wyjaśniła nam wszelkie wątpliwości, zgłosiliśmy się z synkiem na podcięcie wędzidełka (zasugerowała nam to neurologopeda), okazało się, że jest to niepotrzebny zabieg a wręcz konsekwencje byłyby jeszcze gorsze (blizna, zrosty... ). Dziękujemy i polecamy wszystkim rodzicom małych dzieci
Opinia dodana przez: Monika

dr n. med. Zdzisław Banach

Puszczykowska 17
Wrocław

bardzo miły, starszy pan! mimo swego wieku śmiga po gabinecie. rzeczowo i cierpliwie odpowiadał na wszystkie moje pytania. przebadał mnie bardzo kompleksowo. zdecydowanie polecam także dla dzieci (leczył też mojego synka)

dr Iwona Jurkanis

Laryngolog dziecięcy, Lekarz konsultant ZUS

PROXIMUM
Żelazna 34 gabinet 208
53-428 Wrocław

Moja córeczka została nareszcie zdiagnozowana właściwie-podejrzewałam wadę słuchu,która występuje w mojej rodzinie. Okazało się, że to przez zapalenie zatok, na które dzieci też mogą chorować i przerośnięty migdał.Pani doktor dokładnie wypytała o choroby i zleciła leki , które pomogły.W gabinecie można zbadać słuch i wyniki są teraz dobre. Mogę polecić -doktor jest sympatyczna,cierpliwa i wszystko tłumaczy.Beata

dr Andrzej Lakota

Wrocław

Dr Łakota skuteczny, rzetelny, bardzo dobry fachowiec z laryngologii. Można na nim polegać. Leczy dzieci i dorosłych. Dokładnie zbada, prawidłowo rozpozna, zastosuje skuteczne leczenie. Sam się o tym przekonałem. Tak dobrego laryngologa z długoletnią praktyką ciężko dzisiaj znaleźć.
Opinia dodana przez: Mirosław B.

lekarz Anna Michalak

Prywatny Gabinet Laryngologiczny
Parafialna 9a
52-233 Wrocław

Dziękuję za szybką pomoc pomimo późnej pory. Wyniki badań potwierdziły Pani diagnozę. Kontynuuję leczenie u swojego lekarza.
Pozdrawiam
Jan (przejazdem z Krakowa)
Opinia dodana przez: Jan

prof. dr hab. Maria Zalesska-Kręcicka