lek. dent. Magdalena Biernacka

Leczę się u dr Biernackiej od ok. 6 miesięcy. Wizyty upływają w miłej atmosferze a co najważniejsze bez bólu wiec nie boje się już dentysty a plomby trzymają się świetnie . Jestem bardzo zadowolony podobnie jak moi znajomi ,którym poleciłem Panią doktor. SZCZERZE POLECAM !!!

Nie polecam !!! Bardzo nieestetyczna higienizacja. Pani dr niby usunęła kamień nazębny, a po zabiegu było go praktycznie tyle samo co przed. Ten ,,efekt,, zobaczyłam niestety dopiero po powrocie do domu, gdyby Pani doktor dała mi lusterko do oceny scalingu na pewno nie zapłaciłabym za coś takiego. Strata czasu i pieniędzy. Musiałam udać się do innego specjalisty na solidną higienizację jamy ustnej.

Bardzo dobry lekarz. Miałam źle zrobione leczenia kanałowe , Pani Doktor wszystko poprawła i odbudowała moje ząbki i wyglądają teraz super. Dziękuję Pani Doktor. .

Pani doktor zaproponowała i przeprowadziła u mnie powtórne leczenie kanałowe oraz odbudowę zęba na włóknie szklanym. Do samego leczenie kanałowego nie mam zastrzeżeń. W kwestii odbudowy zęba: Ząb pozbawiony bruzd, płaski praktycznie wyłączony ze zgryzu. Zdecydowanie niższy względem zębów sąsiednich. Jedno włókno szklane, w kolorze ciemnoniebieskim, wystaje ponad tafle wypełnienia, tzn. nie jest przykryte wypełnieniem. Drugie wyraźnie prześwita przez wypełnienie. Na konsultacji, na którą się udałem po zabiegu, ze swoimi zastrzeżeniami, stwierdzono że: „właśnie tak ma być”.