lekarz Magdalena Daniel

Chirurg dziecięcy

wszystko było w porządku,lekarz godny polecenia, miły, profesjonalny

wszystko było w porządku,lekarz godny polecenia, miły, profesjonalny

Pani Doktor powinna być przykładem dla innych lekarzy. Jej pracowitość, zaangażowanie zasługują na podziw. Nie spotkałam jeszcze takiego lekarza, który by tak poświęcił się swojej pracy. Moje dziecko miało 2 operacje. Jestem jej bardzo wdzięczna.

Wspaniały człowiek i doskonały specjalista. Właśnie takich lekarzy nam potrzeba i tacy lekarze jak Pani Daniel powinni być odpowiednio uposażeni. Bardzo dziękuję za opiekę i okazane serce mojej poparzonej córeczce Oldze. Życzę wielu sukcesów.

Pani doktor Daniel jest przedewszystkim wspaniałym człowiekiem i doskonałym specjalistą.Dziękuję za opiekę nad moją popażoną córką Oliwią