prof. dr hab. n. med. Magdalena Durlik

Nefrolog

2,6
2,7

Dzięki Pani Profesor wróciłam do zdrowia. Jest b. sympatyczna, kompetentna - świetny lekarz, polecam. pacjentka

Dobry doświadczony lekarz, Spokojny wyczerpująco wyjaśnił problem mojej choroby.Otrzymałem skierowanie do szpitala na konsultacje i dalsze leczenie

Przyjmuje w szpitalu na Lindleya i odwala 50-60 pacjentów w godz. rannych, mojej mamie z niewydolnością nerek kreatynina ok 4 i mocznik 250 ani razu nie osłuchała serca, które przy takich wynikach pływało już w wodzie a bez problemu można to było wysłuchać i jak najszybciej skierować na dializy. Okno jej gabinetu zawalone jest prezentami od tych pacjentów którym kompletnie nie poświęca uwagi bo nie ma czasu, ale nie wstydzi się brać. Pracę trzeba wykonywać dobrze a jak nie to nie robić jej wcale. Człowiek mógł żyć ale przez nią nie żyje. Stanowczo odradzam kontakt z tą osobą.

Pani Profesor "prowadzi mnie" od ponad dziesięciu lat. Jestem już po przeszczepie .Była i jest moją ostoją.

Pani Profesor "prowadzi mnie" od ponad dziesięciu lat.
Jestem już po przeszczepie .Była i jest moją ostoją.

Pani profesor jest bardzo dobrym człowiekiem, dba o chorych, nawet na urlopie, mam wiele wdziecznosci dla niej

Dzieki P. prof. żyje i normalnie funkcjonuje bez dializ. Polecam

Dzieki P. prof. żyje i normalnie funkcjonuje bez dializ. Polecam

Pani doktor niestety doprowadziała do sytuacji, że zrobiła ze mnie królika doświadczalnego i teraz nie moge sie nigdzie rozebrać, ponieważ mam rozstępy wielkości 5cm.

Bardo się cieszę,że trafiłam do takiego specjalisty jak Pani Profesor M. Durlik. i bardzo dużo jej zawdzięczam - wracam do zdrowia