lek. stom. Magdalena Goc-Płytnik

Protetyk, Stomatolog

Od kilkunastu lat prowadzę Prywatną Praktykę Stomatologiczną w Poznaniu. Specjalizuję się w stomatologii estetycznej. Jestem uczestnikiem wielu kursów i szkoleń stomatologicznych. Stomatologia to dziedzina, którą w mojej rodzinie wykonuję się już od pokoleń, stąd na jakość naszych usług ma wpływ również pokoleniowy przekaz doświadczeń.

Wykonywane badania:

- Ozonoterapia
- RVG (RTG)

Niezwykle kompetentna, delikatna , kulturalnai budząca zaufanie osoba. Mam 74 lata i bardzo kruche zęby, a Pani Magdalena ratuje je z anielską cierpliwością i zawsze z przemiłym uśmiechem. Leczę się w tym gabinecie od lat i z całą odpowiedzialnością mogę go wszystkim polecić .

polecam! wszystko profesjonalnie! Pani Doktor bardzo empatyczne i delikatna. Naprawdę warto:)

Zarowno Pani Magda jak i Pan Andrzej sa godni polecenia. Bardzo cenie sobie profesjonalizm a w przypadku w/w mozna na taki liczyc w 100 procentach. Przy tym bardzo mili i zyczliwi pacjentowi

Pani Doktor bardzo miła. Zniwelowała mój paniczny lęk przed dentystą w 100%..Ceny mnie mile zaskoczyły. Leczenie bez bólu i strachu.Polecam wszystkim.

Cierpliwa, życzliwa, bardzo profesjonalna. Wybiera metodę leczenia najkorzystniejszą dla pacjenta, niekoniecznie najdroższą. Szczerze polecam.

Wierność tradycji, szacunek dla pacjenta, kompetencje, kultura osobista, ciągły rozwój i profesjonalizm- wzbudzają moje zaufanie do Pani doktor już od wielu lat.Jak dla mnie - Lekarz Niezawodny

Polecam Panią Doktor, miła a zarazem kompetentna. Leczę się u niej od paru lat i szczerze polecam.

Wciąż poszukujesz "Protetyk Poznań"?

CANDEO Clinic Stomatologia Poznań
Bednarska 6