3,7
2,3
3,3
2,7

<strong>
Implanty, implantologia, stomatologia estetyczna.
</strong>

<strong>
Implanty, implantologia, stomatologia estetyczna.
</strong>

Pani jako chirurg jest bardzo dobra ale jako dentystka juz nie . Robiłem u niej zęby (leczenie kanałowe i zwykłe)i już po 2 latach okazało się ze wszystkie znów są do naprawy.Kolega poszedł do Pani z bolącym zębem na co ona,że wszystko jest w porządku u innej dentystki okazało się,że ząb jest do wywrania.

Fachowa obsługa medyczna i wysoka jakość wykonanych prac. Bardzo dobry stomatolog, polecam

posiada stry sprzet. leczylam u niej zeba kanalowego i po kilku latach okazalo sie ze nie wypelnila wszystkich kanalow