Magdalena Kuchno-Jop

Okulista

Bardzo dziękuję za wykonana operacje usunięcia zaćmy.jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia.polecam wdzieczna pacjentka

Witam polecam serdecznie Pania Magdalene........bardzo mi pomogła w najbardziej stresujacej dla mnie sytuacji zyciowej , szybko zbadała córeczke i jestem za to jej ogromnie wdzieczna! ...oby wiecej było takich młodych wyrozumiałych lekarzy którzy maja po prostu serce.

Jestem wdzięczna Pani doktor Kuchno za kolejny profesjonalny zabieg w bezpiecznej atmosferze w otoczeniu oddanego personelu medycznego WSS Nr 5 w Sosnowcu

Bardzo dziękuje pani doktor za udana operacje.Pełen profesjonalizm.bardzo się bałam zabiegu ale pani doktor rozwiała moje wątpliwości ,dzięki temu mogę się cieszyć wspaniałym widzeniem.gorąco polecam.

dziękuję za udaną operację całemu personelowi medycznemu:)wdzięczna pacjentka:)B.G.

Dziękuję pani Doktor za wyleczenie długotrwałego procesu zapalnego:)pozdrawiam i polecam:))

Arogancka, wredna, złośliwa i bezczelna. Potraktowała mnie gorzej niż natręta. Nie wiem co ona robi na okulistyce, gdyż nawet nie ma specjalizacji. Podejście do pacjenta: kompletne DNO!!! Wiedza? Jaka wiedza?! Bogu dziękuję, że jeszcze widzę po tym, co mi zaaplikowała. Parę cytatów z jej złotych ust: (ona) co panu jest? (ja) nie mogę otworzyć oka i mnie bardzo boli. (ona) a skąd ja mam wiedzieć, dlaczego nie może pan otworzyć, nie jestem panem, pytam co panu jest!! "Rozpoznała" zapalenie tęczówki. Prawidłowe rozpoznanie prawdziwego lekarza: zatarcie oka, zdarcie nabłonka i erozja. ...

(ona) co panu jest?
(ja) nie mogę otworzyć oka i mnie bardzo boli.

(ja)-Gdy rano wstaję, mam piasek pod oczami.
(ona)-to niech pan pójdzie do apteki i coś sobie kupi!
Koniec tematu. Prawidłowe rozpoznanie: zespół suchego oka.

Nie dała mi żadnego lekarstwa, na recepcie wypisała 3 bez sensu. Prawdziwy lekarz dał mi znieczulenie, założył soczewkę opatrunkową i przede wszystkim rozpoznał dlaczego nie widzę.
A Magdalena Kuchno? ... , a nie ludzi leczyć.

Kompetentna i sympatyczna okulistka, zawsze zabiegana przez co nie ma wystarczająco dużo czasu dla pacjenta.niestety nic się na to nie poradzi skoro pacjentów przybywa a lekarzy wręcz przeciwnie.

Polecam:)fajna,bezpośrednia,młodziutka lekarka daje bezboleśnie zastrzyki:)

Polecam:)fajna,bezpośrednia,młodziutka lekarka daje bezboleśnie zastrzyki:)

miła ,młodziutka lekarka w trakcie specjalizacji,usuniela mi ciało obce bezboleśnie i nawet nie wiedziałem kiedy polecam:)