Magdalena Kuchno-Jop

Kompetentna i sympatyczna okulistka, zawsze zabiegana przez co nie ma wystarczająco dużo czasu dla pacjenta.niestety nic się na to nie poradzi skoro pacjentów przybywa a lekarzy wręcz przeciwnie.

już długo się leczę u doktorki.zawsze znajdzie dla mnie czas, podchodzi poważnie do problemu.polecam:)

polecam.w porę skierowała mnie na zabieg operacyjny i dzięki niej mogę cieszyć się dobrym widzeniem. Więcej takich trafnych diagnoz:)

Zostałem przyjęty z wielką łaską bo zjawiłem się o 16:40 a pracuje tylko do 17:00 więc jak śmiałem zjawiać się tuż przed wyjściem. Uprzejmość zerowa, bezczelność i długo by jeszcze można .... Oko było zapuchnięte. Rozpoznanie- ciało obce w oku. Pani doktór usunęła, przepisała leki, a po L4 wysłała mnie do lekarza rodzinnego !!!! Czy to jest w ogóle możliwe ??? To jeszcze nic, na drugi dzień poszedłem do innego lekarza, który znalazł jeszcze coś w oku. NIE POLECAM!!!

NIE POLECAM!!!

polecam szybko,sprawnie,solidnie.zadowolony i wyleczony.

polecam szybko,sprawnie,solidnie.zadowolony i wyleczony.

Osobiście nie polecam Pani M. Kuchno! Brak jej doświadczenia oraz fachowego podejścia do pacjenta i problemu. Musi się jeszcze wiele nauczyć.

wszystko w najlepszym porzadku,wyleczyła mi chore oko, gorąco polecam:)

wszystko w najlepszym porzadku,wyleczyła mi chore oko, gorąco polecam:)

Polecam bardzo miło i profesionalnie. Zadowolony 100% wiecej takich lekarzy.

Polecam bardzo miło i profesionalnie. Zadowolony 100% wiecej takich lekarzy.

Arogancka, wredna, złośliwa i bezczelna. Potraktowała mnie gorzej niż natręta. Nie wiem co ona robi na okulistyce, gdyż nawet nie ma specjalizacji. Podejście do pacjenta: kompletne DNO!!! Wiedza? Jaka wiedza?! Bogu dziękuję, że jeszcze widzę po tym, co mi zaaplikowała. Parę cytatów z jej złotych ust: (ona) co panu jest? (ja) nie mogę otworzyć oka i mnie bardzo boli. (ona) a skąd ja mam wiedzieć, dlaczego nie może pan otworzyć, nie jestem panem, pytam co panu jest!! "Rozpoznała" zapalenie tęczówki. Prawidłowe rozpoznanie prawdziwego lekarza: zatarcie oka, zdarcie nabłonka i erozja. ...

(ona) co panu jest?
(ja) nie mogę otworzyć oka i mnie bardzo boli.

(ja)-Gdy rano wstaję, mam piasek pod oczami.
(ona)-to niech pan pójdzie do apteki i coś sobie kupi!
Koniec tematu. Prawidłowe rozpoznanie: zespół suchego oka.

Nie dała mi żadnego lekarstwa, na recepcie wypisała 3 bez sensu. Prawdziwy lekarz dał mi znieczulenie, założył soczewkę opatrunkową i przede wszystkim rozpoznał dlaczego nie widzę.
A Magdalena Kuchno? ... , a nie ludzi leczyć.