lek. dent. Magdalena Kulińska

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

3,5

Uprzejma dla dzieci jak narazie zobaczymy co bedzie dalej jesli ktos mial z ta pania przyjemnosc to prosze o opinie

najlepsza Pani stomatolog z jaką mniałam do czynienia. Bardzo konkretna i miła. Widać że zna się na swojej pracy. Zabiegi wykonuje szybko i dokładnie. Polecam każdemu komu zależy na fachowym i skutecznym leczeniu.

Dziwię się moim przedmówcom. Może ta Pani wzbudza zaufanie ale na tym koniec... zostawiła mi w kanale jakiś pręcik i nic nie powiedziała. Zaczęło mnie boleć i zaczęła wydzielać się ropa. Inny lekarz musiał usunąć ząb. Niech zajmie się robieniem na drutach a nie udaje lekarza.

Pani Doktor jest bardzo kompetentna, zna się na rzeczy, a przede wszystkim bardzo miła i to co robi, robi z pasją. Z pewnością poleciłbym ją znajomemu.