dr n. med. Magdalena Lassota-Falczewskadr n. med. Magdalena Lassota-Falczewska - zdjęcie profilowe

dr n. med. Magdalena Lassota-Falczewska

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Dr n. med Magdalena Lassota-Falczewska jest lekarzem z kilkunastoletnim stażem, specjalistą z zakresu dermatologii i wenerologii oraz lekarzem medycyny estetycznej. Ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Łodzi. Przez wiele lat była związana z Kliniką Dermatologii WAM w Łodzi (obecnie Klinika Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi).

Nie wiem jak się potoczy dalej moja choroba skóry,ale jedno jest pewne: Ta Pani to zdecydowanie najlepszy dermatolog z jakim się spotykam!!! (a było ich już w moim życiu bardzo wielu). Tacy powinni być lekarze lecz niestety to tylko bardzo nieliczne wyjątki. No nie wszystko jest idealnie jeszcze i wiem,że to będzie długa,mozolna terapia lecz biorąc pod uwagę mój stan chorobowy przed wizytą u Pani Doktor,a porównując go z obecnym można nazywać Panią już nie Doktorową tylko Cudotwórczynią. Przy ŁZS trzeba przestrzegać ścisłej diety,a z tym różnie bywa lecz wszystkie leki tafione jak dotąd i zapewne dojdą douste bo wizycie na której przedstawie wyniki badań (pierwszy lekarz,który je zlecił,a nie jak dotąd każdy umywał ręce i mówił,że nie ma sensu robić badań!!!). Maść i krem kojący załagodził objawy mojej choroby i na czole i za uszami jak też na szyi( poprzednik przepisał lek,który nie każdy może brać i może on zniszczyć skórę i doprowadzić np. do grzybicy jelit!!!) w takim stopniu,że mogę normalnie funkcjonować. Był moment,że nie chciałem z domu wychodzić,a specjalna maść na głowe po parokrotnym użyciu zgodnie z zaleceniami Pani Dermatolog praktycznie wyeliminowała(przynajmniej na chwile obecną) problem złuszczonej skóry głowy i gigantycznego łupieżu niekiedy z bolesnymi czerwonymi plamami-cud?!. To nie cuda tylko po prostu rzeczowy,długi wywiad z pacjentem i badanie przyczyn choroby,a nie tylko jej skutków...Znajomość schorzenia-prawidłowe rozpoznanie i umiejętny dobór leków bez ryzyka przepisywania dodatkowych mocnych leków doustnych bez znajomości wyników badań. Więc pełne zaangażowanie i wytłumaczenie sposobu leczenia i wytyczne na przyszłość,a nie tylko patrzenie na to aby jak najszybciej pozbyć się pacjenta i zgarnąć kase za wizyte! Proszę tak dalej trzymać idealna z Pani Doktor i widze,że także dobry,normalny,uczciwy człowiek!

Trafiłam do doktor z polecenia(bo mąż mojej koleżanki z pracy się leczył i bardzo był zadowolony).Przeszłam kurację trądzikową, która trwała kilka miesięcy,były pewne ograniczenia,musiałam robić badania, ale nie żałuję.Skóra gładka,bez tłuszczenia i nawet część blizn zniknęło.Fajne jest to,że zawsze mogłam do doktor zadzwonić,ma bardzo fajne podejście do pacjenta,nie podchodzi do człowieka jak do kolejnego numerka,bardzo kontaktowa,miła,inteligentna i zarazem rzeczowa i niesamowicie cierpliwa,bo ja jestem typem pacjenta,który dużo pyta.Wizyta na wysokim poziomie,w Dermedzie fajna atmosfera,rejestratorki ok,fajne babki uśmiechnięte i miłe, o której byłam zapisana tak weszłam.I najważniejsze wiedziałam wszystko o kuracji,tak na dobrą sprawę nie musiałam niczego szukać bo doktor wszystko mi powiedziała.Polecam!

Miałam wielkie gule na twarzy,taki trąd,że wstydziłam się wyjść z domu.Od lat leczyłam się u dermatologów.Ciągle dostawałam antybiotyki,w sumie parę ładnych lat.Pytałam:czy jest coś innego?bo brzuch mnie już od tego bolał.Ktoś kiedyś powiedział o innym leczeniu,ale,że nie może mi tego zlecić,że jeszcze nie czas.TRAFIŁAM DO PANI DOKTOR !!!!! I DZISIAJ JESTEM JUŻ INNYM CZŁOWIEKIEM!!!!!! Mam piękną twarz,wychodzę z domu i nie wstydzę się.Teraz po kuracji czekam kilka miesięcy na zabiegi wygładzające.Nawet nie wiecie jaka jestem szczęśliwa.BARDZO !!!! Pani Doktor poświęciła mi tyle czasu jak nikt nigdy. BARDZO,BARDZO POLECAM I BARDZO DZIĘKUJĘ!!!!

Jestem bardzo zadowolona z kompleksowego podejscia do mojego problemu zdrowotnego.Od wielu lat chorowalam na tradzik,odwiedzilam wielu lekarzy.Dodatkowo od kilkunastu miesiecy mialam bardzo nasilony obrzek oczodolow.Pani doktor oprocz zastosowanego leczenia,ktore w koncu dalo moje wyleczenie przyczynila się do wykrycia innej powaznej choroby.Bardzo się ciesze,że sa jeszcze tacy lekarze,że mysla o wszystkim a nie tylko o swojej dziedzinie.Jest to osoba wyjatkowa,zaangazowana,sluchajaca pacjenta,godna polecenia.

Pani doktor była którymś już z kolei dermatologiem którego odwiedziłam, więc do wizyty podchodziłam sceptycznie, jednak całość przeszłą moje najśmielsze oczekiwania! Dr Falczewska jest po pierwsze niesamowicie miłą osobą, ale przede wszystkim bardzo kompetentnym i profesjonalnym specjalistom. Poświęciła mi grubo ponad pół godziny, w czasie których to wyjaśniła mi całą specyfikę choroby, zaleciła odpowiednią dietę, wszystko sama dokładnie obejrzała, zleciła dodatkowe badania i zapisała leki, po których wszystko minęło jak ręką odjął i od kilku miesięcy nie nękają mnie problemy z którymi borykałam się od kilku lat.

Profesjonalne podejście do pacjenta,bardzo dokładny wywiad,rzeczowo i bardzo zrozumiale wyjaśniona istota choroby.Do tej pory byłam leczona gdzie indziej na chybił trafił,tylko sterydy i sterydy.Cieszę się,że trafiłam do Pani Doktor,bo widzę,że są jeszcze lekarze którzy przejmują się losem pacjenta,poświęcają mu czas.W 100% polecam!!!!A jeszcze dodam,że wcale Pani Doktor nie musiała,ale chciała i pomogła mi w zupełnie innej medycznej sprawie tyczącej sie mojego dziecka.Bardzo jestem wdzięczna.

Witam, z reguły nie udzielam się na takich stronach jednak tym razem muszę zrobić wyjątek. Pani dr Lassota jest najlepszym dermatologiem z jakim kiedykolwiek się spotkałem, a było ich wielu. Zadaje wiele pytań, ma trafne uwagi i o dziwo na kolejnej wizycie wszystko pamiętała. Lecząc mnie na chorobę skóry, przy okazji załatwiliśmy drugi problem, dość delikatny i intymny. I tutaj znowu wielki plus. Dzięki Pani dr wszystko przebiegło bezboleśnie i bez zakłopotania. SERDECZNIE POLECAM. OBY WIĘCEJ TAKICH LEKARZY. Pozdrawiam, Michał.

Jestem bardzo zadowolony z leczenia zaleconego przez Panią dr Falczewską. Jestem w połowie leczenia a zaobserwowałem tak gigantyczną poprawę w wyglądzie skóry, że postanowiłem podzielić się swą radością z innymi i podziękować Pani Doktor. Gorąco polecam.

polecam w 100%, gdyby przynajmniej połowa lekarzy w Polsce byłą taka mięlibyśmy najlepszą służbe zdrowia w UE. Pani Doktor oprócz ogromnej wiedzy, w znakomity wsposób wykonuje zabiegi. To czego kilku wczesniej lekarzy nie potrafiło zdiagnozowac Pani Doktor zrobiłą bez poroblemu. A do tego super podejście. Bardzo duże dziękuje :)

Byłem u tej Pani doktor ze zmianami naciekającymi na skórze. od dłuższego czasu wybierałem się do lekarza i ciągle zwlekałem licząc, że leki polecone w aptece przez farmaceutę pomogą. Po kilku wizytach u Pani doktor zostałem wyleczony i jestem jej bardzo wdzięczny