lek. stom. Magdalena Lewińska-Kośmickalek. stom. Magdalena Lewińska-Kośmicka - zdjęcie profilowe

lek. stom. Magdalena Lewińska-Kośmicka

Początki praktyki sięgają 1964 roku. Wówczas dr Urszula Lewińska rozpoczęła indywidualną praktykę lekarską. Po latach dołączyłam do niej czerpiąc olbrzymią wiedzę z jej wieloletniego doświadczenia w pracy lekarza dentysty.

Równolegle uczestniczyłam w dostępnych szkoleniach i kurach poszerzając i doskonaląc swoje umiejętności. Aktualnie siedziba mieści się na Podzamczu, odbudowywanej Starówce Szczecina i odpowiada wysokim wymogom norm Unii Europejskiej.

Długoletnia praktyka i zdobyte d...

W gabinecie Pani dr Magdaleny Lewińskiej moje zęby czują się bardzo dopieszczone.Podejście Pani dr Magdy do pacjenta jest bardzo profesjonalne i takie bardzo przyjazne. Poczekalnia urządzona w stylu domowym z zawsze świeżymi kwiatami na stoliku , pozwala wyciszyć strach przed borowaniem. Polecam gabinet i bardzo dziekuję za moje zęby - Ewa Skrzypkowska

za moje zęby - Ewa Skrzypkowska

Pani doktor to mistrzowska klasa wśród stomatologów - specjalista od beznadziejnych przypadków(uratowała mi już kilka zębów). W gabinecie czuje sie bezpiecznie i wiem, że zawsze otrzymam tu fachową pomoc. Pozdrawiam

Chodzę do doktor Magdaleny Lewińskiej od 5 lat z moją rodziną.Pełne zaufanie. Bardzo duże doświadczenie.Dziękuję bardzo za wszystko. Ewa Dąbrowska

Ewa Dąbrowska

Chodze do Pani Magdy juz wiele lat, pelen profesionalizm oraz dosc duze doswiadczenie, zawsze indywidualne podejcie. Naprawde Polecam

Może i najtańsi nie są ale jeśli chodzi o profesjonalizm i podejście do klienta, to inni lekarze mogą się uczyć. Pełen szacunek za walkę z moimi kłami, zadowlony Krzysiek ze Stragardu - nie szczecińskiego :)

Najlepszy gabinet dentystyczny w jakim byłam, pełen profesjonalizm, życzliwe podejście do pacjenta, przemiła atmosfera. Bezbolesne leczenie. Wizyty u Pani dr Magdy to czysta przyjemność. Polecam w 100%