lekarz Magdalena Mostowska-Grzesik

Niestety nie mogę polecić lekarza, podważyła diagnozę wystawioną przez neuropsychologa, opartą na wielogodzinnych testach, uparcie narzucając swoją wcześniejszą diagnozę naskrobaną na kolanie, której próby leczenia przyniosły pogorszenie mojego stanu. Odmówiła pomocy jasno dając mi do zrozumienia, że za mną nie przepada i się nie dogadamy.

Niesamowita pani doktor. Jedyny lekarz, który zapytał mnie o wszystko, dobrał dobrze leki i faktycznie mi pomógł. Poza tym sam charakter pani doktor działa terapeutycznie. :)

Uprzejma, miła o dobrym kontakcie z pacjentem. Pomogła mi pokonać wiele problemów udzielając dobrych, trafnych porad a ustawiając dobrze leki doprowadziła do minimalizacji problemów zdrowotnych.