lekarz Magdalena Mostowska-Grzesik

Niesamowita pani doktor. Jedyny lekarz, który zapytał mnie o wszystko, dobrał dobrze leki i faktycznie mi pomógł. Poza tym sam charakter pani doktor działa terapeutycznie. :)

Uprzejma, miła o dobrym kontakcie z pacjentem. Pomogła mi pokonać wiele problemów udzielając dobrych, trafnych porad a ustawiając dobrze leki doprowadziła do minimalizacji problemów zdrowotnych.

Duże wyczucie i takt. Pani doktor ustawiła mi leki natychmiast i bardzo sprawnie. Prowadzi, zadaje pytania, wyjaśnia. Poświęca tyle czasu ile trzeba, nie ile zostało przewidziane