Lekarze Chorzów

Chorzów Chirurg stomatolog dr n. med. Robert Stencel

dr n. med. Robert Stencel

Chirurg stomatolog, Stomatolog

41-500 Chorzów

Skomplikowana ekstrakcja ósemki rosnącej poziomo wykonana szybko, fachowo i bezboleśnie. W chwili obecnej nie znam lepszego specjalisty na rynku. Zwraca uwagę fakt, że w tym gabinecie nie ma możliwości wykonania jakiejkolwiek fuszerki, to raczej tutaj "naprawia się" błędy innych. Firma która dba o swoją opinię.
Chorzów Okulista lekarz Katarzyna Rycaj

Psychiatra

NZOZ Specjalistyczna Praktyka Dentystyczna Katarzyna Podlecka-Koszyk
pl. Powstańców Śląskich 1
41-500 Chorzów

Jestem pacjentem tego oddziału już od 16 lat i zawsze mogłem liczyć na wsparcie Dr. Lewickiej czy innych wspaniałych na tym oddziale lekarzy i wspierającej służby medycznej. Nie zgadzam się całkowicie z opinia pacjenta Antoniego tym bardziej ze Pani doktor go nie leczy.
Serdecznie wszystkich z zespołu pozdrawiam życząc pomyślności i sukcesów.
Oddany pacjent...
Opinia dodana przez: Artur
Chorzów Stomatolog lek. dent. Ewa Jabłońska-Stencel

lek. dent. Ewa Jabłońska-Stencel

41-500 Chorzów

Zawsze bałam się wizyt u stomatologa i zwlekałam z tym najdłużej jak to możliwe,aż musiałam iść i trafiłam na Panią doktor.Wyrywałam u niej bardzo dużo zębów,pojedyńczo i hurtowo,leczyłam normalnie i kanałowo.Za każdym razem jestem pod wrażeniem,bo nic a nic nie boli.Każda wizyta przebiega w miłej atmosferze,Pani doktor wszystko tłumaczy,bardzo starannie wykonuje wszystkie "zabiegi",potrafi uspokoić...na prawdę super.Każdemu polecam u doktor Ewy wizytę.
Opinia dodana przez: doki80
Chorzów Dietetyk mgr Ewa Młodawska

mgr Ewa Młodawska

Dietetyk

NZOZ Centrum Medyczne Hajduki Sp. z o.o.
Jubileuszowa 42
41-506 Chorzów

wizyta już od 40
Witam
chciałam gorąco polecić panią Ewę!!
Wybrałam się z polecenia mojej zadowolonej koleżanki, która zaczyna ładnie zrzucać kilogramy i muszę przyznać, że mimo sceptycznego podejścia, spowodowanego wieloma nieudanymi próbami podjęcia wszelakich diet, jestem również bardzo zadowolona!!
Pani Ewa z pełnym profesjonalizmem i energią podchodzi do pacjenta, odpowiada cierpliwie na wiele pytań, dopasowuje również jadłospis do gustu i smaku pacjenta. Ułożony jadłospis jest naprawdę smaczny, łatwy w przygotowaniu, muszę stwierdzić, że ...
Opinia dodana przez: Katarzyna
Chorzów Stomatolog lek. dent. Maciej Błoński

lek. dent. Maciej Błoński

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Gabinet stomatologiczny DreamDent
Armii Krajowej 13
41-506 Chorzów

Dr Błoński jest najlepszym dentystą jakiego spotkałam w swoim życiu. Podejście do pacjenta niesamowite, kompetencje na najwyższym poziomie, przyjazna atmosfera, świetny sprzęt. Nic dodać, nic ująć. Całym sercem polecam.
Opinia dodana przez: Marta
Chorzów Stomatolog lek. dent. Monika Stencel-Gordon

lek. dent. Monika Stencel-Gordon

41-500 Chorzów

Gorąco polecam Panią Monikę Stencel pełna profesjonalistak miła zabawna uśmiechnięta uśmierzy ból od reki i zawsze pomoże. Cały personel miły i uprzejmy.
Opinia dodana przez: Damian
Chorzów Stomatolog lek. dent. Michał Walas

lek. dent. Michał Walas

ul. Franciszka Karpińskiego 3
41-500 Chorzów

Fachowość i sprawność działania w czasie zabiegu na najwyższym poziomie. Do tego wyjaśnienia i sympatyczna atmosfera. Polecam.
Opinia dodana przez: Iwona

lek. med. Kamila Dudzik

SPZOZ Zespół Szpitali Miejskich
ulica Stzrelców Bytomskich 11

wizyta już od 170
Pani doktor Kamila prowadziła moja ciąże od maja2019do listopada 2019 z całego serca polecam Ją! Dokładnie wyjaśnia wyniki badań, usg chętnie przeprowadza i omawia. Nikt nie zyskał u mnie takiego zaufania jak Pani Kamila, dzięki tej ginekolog jestem szczęśliwa mama od 13 listopada 2019r przez cc ! :) Jeśli kiedyś będzie nam dane drugie dziecko, to chętnie wrócę do najlepszej ginekolog Pani Kamili. Pozdrawiamy Mama Beata :) małego Arturka.
Opinia dodana przez: Beata
Chorzów Psycholog mgr Anna Bigaj

mgr Anna Bigaj

Psycholog, Psychoterapeuta

INSPIRACJA. PEYCHOTERAPIA-WARSZTATY-SZKOLENIA. Anna Bigaj
Boczna 12
Chorzów

wizyta już od 80
Pani Bigaj jest bardzo pomocna i wyrozumiała. Kiedy przyszedłem do Niej pierwszy raz, od razu sprawiła, że poczułem się swobodniej. Jest bardzo empatyczna, rozmowy z nią to sama przyjemność. Nie jest sztywna, więc można sobie z nią czasem pożartować, pośmiać się. Dzieli się również swoimi doświadczeniami. Wizyty są bardzo budujące, można zrozumieć swój problem poprzez głębokie analizy - wspaniale potrafi wyciągnąć informacje od pacjenta i skleić je w całość.
Opinia dodana przez: bobowo