lek. dent. Magdalena Murawska - Masiera

Profesjonalna robota, super podejście do pacjenta i bardzo miła atmosfera. Jestem bardzo zadowolona z usług.

Miła atmosfera. Pani doktor umie rozładować stres. Podejście do mojego problemu z dziąsłami było bardzo fachowe, od razu poczułem ulgę. Dalsze zalecenia przekazane w zrozumiały sposób. Moje wrażenie jak najlepsze.

Polecam serdecznie! Profesjonalne podejście do pacjenta. Pierwszy raz wizyta u stomatologa była bezbolesna. Polecam

Polecam

Zgłosiłam się w sobotę z bólem zęba. Pani doktor Murawska bardzo trafnie zdiagnozowała problem i mimo, że wydawało mi się, że boli inny ząb, konieczne okazało się usunięcie zepsutej ósemki. Zabieg bezbolesny i profesjonalny w miłej atmosferze. Zostałam zaopatrzona w leki i pierwszy raz w życiu po usunieciu zęba nic mnie nie bolało. Dodam, że ból zębów nie wrócił, diagnoza była prawidłowa. Serdecznie polecam.

Gorąco polecam Panią Doktor, bardzo sympatyczna. Świetny kontakt z dziećmi, fachowe i absolutnie bezbolesne leczenie.

Bardzo miła i uśmiechnięta Pani doktor. Fachowe podejście, profesjonalny sprzęt, szczegółowość i wnikliwość w bieżący problem stomatologiczny. Innego gabinetu nie odwiedzam. Polecam!

Innego gabinetu nie odwiedzam.
Polecam!

Miałam wizytę z bólem zęba na NFZ u Pani doktor, wykonała prześwietlenie, jednak nie stwierdziła nieprawidłowości. Natomiast poinformowała mnie o potrzebie założenia protezy szkieletowej, która kosztuje od 1500 zł wzwyż. Wizyta trwała 10 min, zakończyła się skasowaniem 80 zł za poradę protetyczną, Pani doktor zapomniała o celu mojej wizyty ( ząb nie przestawał boleć). Dwa dni później odbyłam wizytę u innego stomatologa, gdzie stwierdził stan zapalny i zaaplikował antybiotyk.

Świetna Pani Doktor. Bardzo miła i kompetentna. Radzi sobie z przypadkami, których nie chcieli się podjąć inni lekarze. Dzięki Pani Doktor mam nadal obie szóstki. Leczenie było wieloetapowe i nie na NFZ,ale się udało. Na NFZ są badania,kamień i zatrucia,za resztę płacimy ja i mąż,ale jesteśmy bardzo zadowoleni i taką Panią Doktor możemy tylko polecić !!!

Tydzień temu odwiedziłam gabinet doktor Murawskiej. Odniosłam wrażenie, że wszystko było w porządku do momentu, gdy powiedziałam, że chcę leczyc się na Fundusz. Pani Murawska stwierdziła, że zrobi mi całą prawą stronę tzn. 2 zęby na dole i dwa na górze. Według mnie nie była zbyt wylewna, mało mówiła, najlepiej jakbym w ogóle o nic nie pytała. Gdy powiedziałam, że chcę zrobic tylko dół to stwierdziła, że lepiej "wszystko za jednym zamachem" Skończyło się tak, że z gabinetu wyszłam w lekkim szoku, zaś w nocy co chwila się budziłam i ...

Skończyło się tak, że z gabinetu wyszłam w lekkim szoku, zaś w nocy co chwila się budziłam i nie byłam w stanie nawet stwierdzic co mnie boli....teraz minął tydzień od wizyty i dopiero powoli doszłam do siebie. Poza tym Pani doktor zaproponowała mi zrobienie jedynki (koszt 150zł) , która jak się okazała, jest całkowicie zdrowa !!
Jeśli miałabym tam wrócic to na pewno bym tego nie zrobiła. Gdy opowiedziałam o tym innej Pani stomatolog sama była w szoku.
Nie polecam !