lekarz Magdalena Nawrot-Oleś

1,2
1,2

Całkowicie zgadzam się z opinią p. Jacka. Wczoraj właśnie byłam w izbie przyjęć szpitala w Zagórzu z 80-letnią Mamą i sie nasłuchałam... Najlepiej jakbym sama leczyła Mamę lekami, które (to słowa w/w sfrustrowanej lekarki) są dostępne w aptece bez recepty! Może i za karę tam pracuje ale też na pewno minęła się z powołaniem. NIE POLECAM

Zdecydowanie odradzam jakiekolwiek wizyty u tej pani „doktor”. Jest to najbardziej opryskliwy i niemiły „lekarz” z jakim miałam styczność. Podczas wizyty nawet nie raczy spojrzeć na pacjenta do którego się zwraca. Taki człowiek nie powinien współpracować z innymi ludźmi.

Szczerze nie polecam tej pani "doktór" Impertynencka,opryskliwa.Szczególnie w konfrontacji ze starszymi pacjentami jest bardzo niegrzeczna.A konkretnie w izbie przyjęć szpitala w Zagórzu ,to jest nieodpowiednia osoba na tym stanowisku.Chyba pracuje tam za karę.

Jest to bardzo przykre że tacy ludzie pracują w służbie zdrowia. Nigdy nie spotkałam się z tak niegrzecznym, wręcz chamskim podejściem do pacjenta.

Do wiadomości Pani doktor pacjenta się bada a nie wypisuje leki moim zdaniem minęła się Pani z powolaniem