lekarz Magdalena Nawrot-Oleś

1,1
1,5
1,3

Na wizycie nie zostałam nawet tknięta palcem przez Panią dr. Wysłuchała tylko co mi dolega i pyk recepta, bez tłumaczenia, bez większego wywiadu, bez przebadania, bez jakiejkolwiek podstawy (gardło, odsłuchanie …). Cokolwiek by się zaangażować albo przynajmniej sprawić pozory. Mogłam od razu pójść do apteki, Panie farmaceutki wykazałyby się wiekszą kompetencją. I nie jest to tylko moje doświadczenie. Okazało się po rozmowie z moją mamą, że też miała okazje być u Pani Oleś na wizycie: nakrzyczała na nią „po co Pani do mnie przychodzi”, mama wtedy naprawdę była chora, męczył ją okropny kaszel, a po wizycie i opryskliwości Pani Oles była jeszcze bardziej słaba i chora z nerwów po tej wizycie. Ja już nazwisko to zapamiętam i nigdy nie zgodzę się na wizytę u tej Pani

Najgorszy lekarz na jakiego kiedykolwiek trafiłam.Chamski,opryskliwy i niekompetentny.Pomimo dostarczenia kompletnej dokumentacji i aktualnych wyników badań przez kilka godzin pobytu mamy na izbie przyjęć pani "doktor" nie wdrożyła żadnego leczenia,nie zapoznala sie z dokumentacją,nie zrobila nic co mogłoby pomóc mojej mamie .Nikomu nie polecam tego "lekarza".

Najbardziej ordynarny i chamski lekarz z jakim kiedykolwiek się spotkałam.Zdecydowanie odradzam jakikolwiek kontakt z tą panią doktor .Uważam ,że nawet ze zwierzętami nie powinna mieć kontaktu ,a co dopiero z ludźmi

Jest to bardzo przykre że tacy ludzie pracują w służbie zdrowia. Nigdy nie spotkałam się z tak niegrzecznym, wręcz chamskim podejściem do pacjenta.

Do wiadomości Pani doktor pacjenta się bada a nie wypisuje leki moim zdaniem minęła się Pani z powolaniem

Zdecydowanie odradzam jakiekolwiek wizyty u tej pani „doktor”. Jest to najbardziej opryskliwy i niemiły „lekarz” z jakim miałam styczność. Podczas wizyty nawet nie raczy spojrzeć na pacjenta do którego się zwraca. Taki człowiek nie powinien współpracować z innymi ludźmi.

Całkowicie zgadzam się z opinią p. Jacka. Wczoraj właśnie byłam w izbie przyjęć szpitala w Zagórzu z 80-letnią Mamą i sie nasłuchałam... Najlepiej jakbym sama leczyła Mamę lekami, które (to słowa w/w sfrustrowanej lekarki) są dostępne w aptece bez recepty! Może i za karę tam pracuje ale też na pewno minęła się z powołaniem. NIE POLECAM

Szczerze nie polecam tej pani "doktór" Impertynencka,opryskliwa.Szczególnie w konfrontacji ze starszymi pacjentami jest bardzo niegrzeczna.A konkretnie w izbie przyjęć szpitala w Zagórzu ,to jest nieodpowiednia osoba na tym stanowisku.Chyba pracuje tam za karę.