Mi się najbardziej podobał system motywacyjny - co jakiś czas dostawałem smsy które "ratowały" mnie przed pokusami. Ogólnie dieta całkiem smaczna i bezproblemowa - nawet dla beznadziejnego kucharza.

Dzięki Pani Magdzie udało mi się stracić 12 parszywych kilogramów. Wreszcie wyglądam jak prawdziwa kobieta :) Dziękuję i polecam!

Raczej nie polecam. Dziewczyna się stara ale widać, że nie ma doświadczenia. Poza tym błędy ortograficzne w diecie jakoś mnie rażą.

Do dietetyka udałam się z dzieckiem. Moja córa jest uczulona na nabiał i jest okropnym niejadkiem. Nie miałam pojęcia jak sobie z nią poradzić żeby w końcu zaczęła jeść. Pani Magda bardzo mi pomogła. Dla młodej przygotowała jej własną "książkę kucharską" z mnóstwem obrazków, ciekawostek i oczywiście przepisów. Córa wkręciła się w gotowanie a mi dzięki temu prościej jest ją zachęcić do jedzenia. Gorąco polecam Panią Magdę! :)