lek. dent. Magdalena Salak

Miałam przyjemność poznać Panią doktor w Gabinecie Ra - dent w Szczecinie Trafiłam do niej z polecenia, zatem nie tylko ja jestem baaardzo zadowolona z pracy tego lekarza. Pani doktor jest najlepsza pod "słońcem". Pacjent u Niej czuje się bezpiecznie. Byłam pod wrażeniem jej precyzji i delikatności. Widać u niej profesjonalizm. Z moich "krzywych" ząbków zrobiła "cudo". Poza tym jest przemiłą osobą. Bardzo szkoda, że wyjechała ze Szczecina. Ale mam nadzieję, że ją wkrótce odwiedzę w Policach. Sporo kilometrów mnie dzieli. Dużo sukcesów Pani doktor i wszystkiego dobrego. Wdzięczna pacjentka.

Miałam przyjemność poznać Panią doktor

Bardzo dobry lekarz, troszczy się o pacjenta a sama wizyta jest wręcz relaksująca :) Zawsze bezboleśnie, profesjonalnie i bez stresu, dopóki nie trafiłam do Pani doktor nie wierzyłam, że tak może być. Polecam każdemu, kto chce mieć piękny i zdrowy uśmiech.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Police"?

Spółdzielców 85
Gabinet stomatologiczny
Dojazdowa 35
71-811 Szczecin
Samodzielny Niepubliczny Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowtnej "STOMAX" S.C.
ulica Bankowa 16C
Gabinety Stomatologiczne Denticus