lekarz Magdalena Siodelska

Jestem pacjentem pani doktor od wielu lat. Bardzo kompetentna i zaangażowana. Analizuje objawy i zleca dużo badań. Pełne zaufanie!!Polecam,

Profesjonalizm i nie trzeba nic więcej. Polecam Panią doktor. Negatywne opinie zawsze się znajdą, nikt jeszcze wszystkim nie dogodził.

Jestem pacjentką Pani Magdy od wielu, z każdą wizytą jestem jestem zadowolona z obsługi i kompetencji Pani doktor. Polecam z czystym sumieniem.

Kompleksowe podejście do pacjenta, dokładny wywiad, badanie i diagnoza poparta szeregiem badań. Polecam z czystym sumieniem

Kompetentna, z ogromną wiedzą i bardzo dociekliwa. Po badaniu i wypisaniu recepty szczegółowo wytłumaczyła zalecenia. Polecam.

Bardzo nie miła pani lekarz. Ja rozumiem, że godziny nocne, ale każdy z Nas sobie może zmienić pracę…jak nie odpowiada. Nie polecam nikomu.

Polecam z czystym sumieniem. Przede wszystkim trafna diagnoza i skuteczne leczenie. Po dokładnie zebranym wywiadzie i dokładnym badaniu. Polecam każdemu. Konkretna i zaangażowana.

Ta Pani bo ciężko nazwać lekarzem powinna mieć zakaz wykonywania zawodu. Arogancka, niemiła. Temperaturę mierz "na oko" (przykładając rękę do czoła) Oceniła (patrząc na język) w odległości 3 metrów że nie jestem odwodniona. Zapisała antybiotyk na który mam uczulenie. Po drugim powtórzeniu tej pani, że mam mocne uczulenie na ten antybiotyk usłyszałam chamskie " no i co z tego?" 30 minut później z 39st. gorączką trafiłam do innego szpitala, oczywiście odwodniona

Ta Pani bo ciężko nazwać lekarzem powinna mieć zakaz wykonywania zawodu.
Arogancka, niemiła. Temperaturę mierz "na oko" (przykładając rękę do czoła)

Polecam Panią doktor z czystym sumieniem. Wszystko wytłumaczyła szybko i dokładnie. Przypominam innym, że to nie gabinet psychologa.

Pani doktor bardzo konkretna. Jeśli ktoś chce sobie porozmawiać to lepiej wybrać się do psychologa. Ja jestem zadowolona, wszystko sprawnie i na temat.