lekarz Magdalena Siodelska

Arogancka ,niemiła, moją żonie z chorobą Parkinsona którą bardzo ciężko zrozumieć z powodu zaburzenia mowy co jest powodem tej choroby kazała założyć maseczkę ,bo ją wyrzuci z gabinetu .Jak mogła by przeprowadzić wywiad medyczny nie mam pojęcia ?,nie było innego wyjścia żona z płaczem opuściła gabinet.Takiego chamstwa i arogancji nie spotkałem jeszcze nigdy pomimo że mam 70 lat i miałem do czynienia z wieloma lekarzami.

Nie oceniam kompetencji,bo pewnie są...ale empatia,uprzejmość,wyrozumiałość,dobre podejscie do pacjentów i ich rodzin,to nie są mocne cechy dr Siodelskiej.Niestety.

Konkretny lekarz, który skupia się na meritum nie wdając w niepotrzebne dyskusje z pacjentem - niektórzy historią swej choroby przynudzają już w poczekalni i mają zamiar kontynuować swe wywody w gabinecie lekarza internisty - nie psychologa. Trafna diagnoza postawiona na postawie konkretnego wywiadu i szerokiej diagnostyki. Rzeczowo, fachowo. Tego oczekuję od lekarza.

Omijać szerokim łukiem, 1 gwiazdka w uprzejmości to stanowczo za dużo. Jak to jest możliwe że pacjent odczuwa strach przed zadaniem pytania Pani dr. ? Wyjątkowo niesympatyczna, chamska osoba pracująca chyba za karę. Jedna wielka masakra.

Omijać szerokim łukiem, 1 gwiazdka w uprzejmości to stanowczo za dużo.
Jak to jest możliwe że pacjent odczuwa strach przed zadaniem pytania Pani dr. ?
Wyjątkowo niesympatyczna, chamska osoba pracująca chyba za karę.
Jedna wielka masakra.

Nie spotkałam jeszcze nigdy tak niemiłej i nieempatycznej osoby, do tego tego pani doktor jest bardzo wyniosła i nie tlumaczy zaleceń pomimo zadawanych pytań.

Z czystym sumieniem piszę - "Pani Doktor" - (celowo cudzysłów), to jedna wielka pomyłka w zawodzie. Nie polecam NIKOMU. Zgadzam sie w 100% z poprzednia opinią we wszystkim. Szanowna "Pani doktor" - Pani nie powinna w ogóle pracować w zawodzie!!!!!!!! Zero empatii, zero profesjonalizmu. MASAKRA!!!!!!! Brak słów, aby opisać jak Pani traktuje pacjentów.

Wyjątkowo niesympatyczna Pani doktor. Nie wiem, jak ktoś tak bardzo pozbawiony empatii może być lekarzem? Jak ktoś, komu zupełnie brak kompetencji może leczyć? Pacjent jest dla tej Pani intruzem, zabiera jej tylko czas. A Pani doktor ma go bardzo mało przyjmując tylko i wyłącznie online, nie widząc pacjenta stawia błędne diagnozy. A w rozmowie kreuje się na najmądrzejszą.