lekarz Magdalena Stasior-Lejko

Neurolog

2,7

Polecam Pania doktor ,po wizycie czuje sie duzo lepiej,leki trafione w 100%,lekarz godny zaufania zadowolona pacjentka

Po wizycie u Pani doktor czuję się usatysfakcjonowana. Biore leki, czuje się lepiej. Pani doktor życzliwa i otwarta na problemy pacjenta. Zadowolona pacjentka

Zadowolona pacjentka

Dziwię się bardzo jak beztrosko niektóre osoby piszą opinie na temat lekarza. Należy się szacunek lekarzowi który potrafi pomóc stawiając prawidłową diagnozę a taka jest Pani doktor. Mnie osobiście bardzo odpowiada jej styl pracy jako lekarza i jako człowieka. Wdzięczny pacjent.

Bardzo się bałam wizyty u neurologa. Obawy okazały się płonne. Pani doktor swoim zachowaniem i zainteresowaniem moją osobą sprawiła, że poczułam się bezpiecznie. Diagnoza została jasno wyjaśniona, zrozumiale dla laika. Biorę leki przepisane przez panią doktor i czuje się bardzo dobrze. Polecam każdemu

Nie rozumiem tych narzekań. Moja teściowa jest bardzo zadowolona z leczenia, a to prawdziwy ekspert w wizytach u lekarzy. Pani doktor wyjaśniła jej co jej dolega, wysłuchała jej leki skutkują to czego więcej chcieć. Starsza pani jest zadowolona i ok. W pełni polecam

Bardzo kompetentny i rzeczowy lekarz. Zdiagnozowała chorobę, jasno wyjaśniła co mi dolega, zapisała leki i czego więcej oczekiwać. Przecież nie chodzi o to żeby lekarz szczebiotał z pacjentem, tylko był kompetentny i potrafił pomóc a taka jest Pani doktor. W pełni polecam.

Ta lekarka lepiej niech nie leczy nie rozpoznała choroby u męża choc były objawy. Nie polecam tej lekarki

Ta kobieta minęła się chyba z powołaniem. Podejście do pacjenta lekceważące. Zbagatelizowała totalnie schorzenie z którym do niej przyszłam, wręcz wyśmiała. Nie udzieliła żadnych informacji odnośnie zapisywanych leków. Odradzam!!!

Może pani doktor ma wiedzę i potrafi zdiagnozować chorobę, nie mam podstaw do podważania jej kompetencji, ale jej podejście do pacjenta jest karygodne, tłumaczy chorobę używając jedynie terminów medycznych, czego "normalny" człowiek nie musi rozumieć, bardzo nieuprzejma, opryskliwa, traktuje jak natręta, co gorzej informacje dotyczące np. wyników badań przekazuje na korytarzu nie zważając, że jest wiele postronnych osób.

Czytając te komentarze, odnoszę wrażenie że tu chodzi o jakiś konkurs lingwistyczny kto ładnie mówi jest empatyczny itp. Nie wymagam takich rzeczy od lekarza, oczekuje że mi pomoże i tyle. Trafiłem do Pani Doktor na oddział neurologiczny szpitala, błyskawicznie zdiagnozowała chorobę i wykryła jeszcze drugą której nikt nie wykrył przez 20 lat mimo że istniała i dawała o sobie znać, Dlatego polecam Tego lekarza za profesionalizm, kompetencję i wiedzę medyczną, a nie jak inni piszą czy jest miły czy nie, to do diagnozy nie jest mi potrzebne.