lekarz Magdalena Stasior-Lejko

Neurolog

2,7

No,cóż.Mialem raz jedyny kontakt z tą lekarką i kompletnie nie rozumiem,jak ktos taki może pracować jako lekarz?!Skonczyla ta kobieta studia medyczne,czyli pewnie jakąś tam wiedze posiada.Gorzej natomiast z podejściem do czlowieka!Tutaj można by napisać wiele.Traktuje pacjenta z góry, jak zło konieczne,choć przecież dzieki nam ma pracę.Ja osobiście mialem okazję byc u niej jako u orzecznika w sprawie niepełnosprawności.Napisze tylko tyle,że traktowala mnie jak śmiecia.Czulem bijącą od niej pogardę i lekcewaznie.Zero usmiechu czy ludzkiego podejścia.To karygodne,że tacy lekarze mają etaty!!!

ta lekarka nadaje sie conajwyzej do lopaty.Tak wskazuje jej kultura osobista i zachowanie

merytorycznie , rzeczowo , serdecznie i bardzo uprzejmie

merytorycznie , rzeczowo , serdecznie i bardzo uprzejmie

Ta kobieta nie powinna być wogole lekarzem!Zero kultury,poniżanie pacjenta,żeby nie napisać gorzej!

Pani doktor byla bardzo niuprzejma lekcewazacy ton ..nie wiem jakim jest lekarzem ale czlowiekiem ..bez komentarza..