mgr Magdalena Waberskamgr Magdalena Waberska - zdjęcie profilowezdjęcie #1

mgr Magdalena Waberska

Dietetyk

mgr inż Magdalena Waberska - Specjalista ds. dietetyki i żywienia

Ukończyła Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu na kierunku Technologia ...

mgr inż Magdalena Waberska - Specjalista ds. dietetyki i żywienia

Ukończyła Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu na kierunku Technologia Żywności i Żywienie Człowieka w specjalności Dietetyka. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Warszawie, kierunek - Dietetyka w chorobach wewnętrznych i metabolicznych.
Poradnia udziela wsparcia osobom, które borykają się z problemami zdrowotnymi, jak i osobom zdrowym, pragnącym zadbać o swoją sylwetkę czy poprawić dotychczasowy sposób żywienia.

Gorąco polecam :) Dzięki jej pomocy straciłam 13 kg i zmieniłam sposób odżywiania, z którym mój organizm lepiej współpracuje.

Witam, serdecznie polecam panią mgr Magdalenę, ponieważ to ona nakierowała mnie na zdrowe podejście do jedzenia bez głodówek i wymówek. Jestem bardzo zadowolona.

Serdecznie wszystkim polecam kontakt z Panią Magdą - niezwykle życzliwą i pogodną osobą. Pani Magda pomogła mi "zrzucić" zbędne kilogramy, czego nie mogłam dokonać wcześniej pomimo prób i ćwiczeń. Sposób odżywiania się jest niezwykle istotny dla naszej estetyki, samopoczucia i zdrowia. Polecam!

Gorąco polecam Panią Magdę. Dzięki jej motywacji i radom straciłam 20 kg i zmieniła, swój sposób odżywiania.

Z czystym sumieniem mogę zarekomendować Panią Magdalenę jako dietetyczkę z powołania. Bardzo indywidualnie podchodzi do swoich pacjentów i co najważniejsze z oczekiwanym skutkiem.

Wraz z żoną jesteśmy bardzo zadowolone z dotychczasowych efektów. Podejmowaliśmy wiele prób zbicia wagi, które kończyły się zawsze tak samo. Dzięki pomocy Pani Waberskiej nastąpiła u nas zmiana trybu życia i mimo że nie musimy ponosić wielkich wyrzeczeń, jak wcześniej, efekty są o dużo lepsze. Na tyle dobre, że początkowe założenia co do wagi ciała, jakie by nas satysfakcjonowały, będą przesunięte. Po prostu, nie spodziewaliśmy się tak dobrych efektów. A to dopiero 3 miesiąc.

Bardzo dobra lekarka. Autentyczna w tym co robi. Przez wiele lat zmagałam się z cellulitem, a pani doktor Brumer tylko spojrzała na moją skórę, po czym doradziła mi karboksyterapię. Będę jej dozgonnie wdzięczna, bo dzięki temu zabiegowi mam znów gładką skórę. Pozbyłam się kompleksów - mam nadzieję - na zawsze. Polecam tego lekarza.

chodzę do pani Magdy od przeszło roku i...jestem bardzo zadowolona jest niesamowicie uprzejma i jest fachowcem w tym co robi.Wiele rzeczy się dowiedziałam wiele rzeczy zmieniłam u siebie ale wiem że bez pani Magdy nie udało by mi się.....

Polecam:) bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, dieta pyszna no i odchudzająca :) Mogę polecić w 100%

Pani doktor jest bardzo miłą osobą. Miałam problem z nadwagą. Dzięki jej radom i przepisom schudłam 18 kg, dzięki czemu czuję się lepiej. Jest to osoba godna polecenia.