lekarz Magdalena Waczyńska

Psychiatra

3,2
3,4

Niemiła i tylko ona uważa się za specjalistę. Człowiekowi bo próbie samobójczej i myślami nie kieruje na żadne badania i stwierdza poczytalność jako lekarz specjalista sądowy haha. Jak byłem na oddziale w Tworkach. Byłem zbadany jak trzeba i okazało się że mam osobowość chwiejną emocjonalnie typ impulsywny. Zapisałem się na NFZ do psychiatry na Drzymały w Pruszkowie. Okazało że to ta sama pani. Niemiła, chętna tylko szprycować pacjenta lekami. A jak skrytykujesz jej metody to nie rozmawia jak człowiek i każe wyjść. Dziecinada. Nie próbuj się leczyć bezpośrednio przez nią. Jak zapytała czy chcę terapii powiedziałem że tak. Terapie będę miał z panią psycholog a nie z tą atrapą specjalisty.

Mi Pani Doktor bardzo pomogła. Cierpiałam na nerwicę lękową i miewałam napady lęku. Leki które Pani doktor mi dobrała bardzo mi pomogły i teraz czuję się fantastycznie. Zdecydowanie polecam!

Zdecydowanie polecam. Uprzejma, troskliwia, ze spokojem tłumaczy każdą kolejną fazę procesu leczenia.

Jestem bardzo zadowolona z fachowości i podejścia. Głównie zajmuje się depresją, nerwicami i stanami lękowymi. Polecam i mi pomogła

najgorszy lekarz psychiatra w Pruszkowie i kolicy.Zero kompetencji , tłumaczenie choroby i jej leczenie jest znikome.Wielkie mniemanie o sobie jako o lekarzu nie godna polecenia a przy tym zero uprzejmości w stosunku do pacjenta.Wiem co mówię lecze sie już 20 lat. nie polecam najgorszemu wrogowi.

nie polecam najgorszemu wrogowi.