lekarz Magdalena Woźniak

Korzystałam z usług pani doktor i na NFZ i prywatnie. Pani doktor zawsze uprzejma, poświęca czasu ile trzeba, odpowiada kompetentnie na pytania, tłumaczy zalecenia i wystawia skierowania na niezbędne badania.

Pani Doktor Magdalena to wspaniały lekarz. Jestem pod jej opieką już parę lat. Pod względem fachowości i kompetencji wygrywa. Jest skrupulatna, delikatna, bardzo życzliwa i zawsze poświęca tyle czasu ile wymaga tego sytuacja. Nie spieszy się. Bardzo wnikliwie tłumaczy i leczy wszystkie schorzenia. Dodatkowo znakomicie prowadzi ciąże. Bardzo polecam ją wszystkim paniom.

Pani Doktor zdecydowanie jest lekarzem z powołania. Prowadziła moją ciążę od 10. tygodnia, bardzo szybko rozwiązała problem toksoplazmozy, pomogła przy rewolucjach żołądkowych, zawsze zlecała wszystkie potrzebne badania, dzięki czemu czuliśmy się z Mężem w pełni zaopiekowani. Ze zrozumieniem podchodzi do pacjenta i wytrzymała nawet takiego panikarza jak ja. ;) Ponadto, mimo konieczności zmiany miejsca zamieszkania uniemożliwiającą doprowadzenie ciąży do końca w Szczecinie, Pani Doktor pozostawała w ciągłym kontakcie i ze mną i z moim Mężem i zawsze rozwiewała nasze wątpliwości. Serdecznie dziękujemy i życzymy wszystkiego dobrego! Martyna, Mikołaj i mała Antośka

Pani doktor bardzo miła kompetentna dbają o pacjenta ,na każde nasze pytanie udzieli odpowiedzi i wysłucha polecam

Jestem pacjentką dr Magdy Woźniak od dobrych paru lat. Jest fantastycznym, znającym się na swoim fachu lekarzem, profesjonalnym, rzeczowym, a przy tym miłym i sympatycznym. Pani Doktor prowadziła kilka moich zabiegów i operację, i zawsze czułam się bezpieczna i dobrze poinformowana. Pani Doktor zawsze wyczerpująco i z cierpliwością odpowiadała na moje pytania i wątpliwości. Z całego serca polecam!!

Jestem pacjentką dr Woźniak od 7 lat. Prowadziła również moją ciążę. Z czystym sumieniem mogę dr Magde polecić. Jest bardzo dokładna, a przy tym miła i sympatyczna. Zawsze można na nią liczyć. W szpitalu miałam dwa zabiegi, które właśnie doktor wykonywała i dzieki niej niczego sie nie bałam. Wszystko dokładnie wytłumaczyła i dodawała otuchy. Pózniej wiele razy zaglądała do sali pytając jak sie czuje. Jak dla mnie dr Magda to prawdziwy Anioł i życzyłabym samych takich lekarzy! Polecam!!!

Bardzo miła i kompetentna osoba. Opiekuje się pacjentkami i zawsze ma dla nich czas. Bardzo polecam!

Polecam Panią Magdę, miła, sympatyczna, a przede wszystkim profesjonalna i sumienna w tym co robi. Prowadziła moja ciążę, na każdym jej etapie pomocna. W 7 tygodniu dostałam krwawienia wówczas kazała zgłosić się pilnie poza terminem, zbadała, dostałam tabletki i dziś mam piękna zdrową córeczke.

Pani Doktor, miła kompetentna, zawsze przyjmie jeśli jest nagła potrzeba. Chodzę do Pani Magdy od wielu lat i zawsze mogę liczyć na fachową pomoc. Dzięki Pani Magdzie mam spokój z endometrioza. Zleca dodatkowe badania i tłumaczy co robić i jak.

Jestem pacjentka Pani Magdy od kilku ładnych lat jak nie dłużej i nigdy nie odmówiła mi pomocy wsparcia czy przyjęcia w nagłym wypadku. Jest profesjonalna i konkretna. Posiada duże doświadczenie i wiedzę, ma świetny kontakt z pacjentem - jednym słowem - jest niezastąpiona :) Z czystym sumieniem polecam !

Z czystym sumieniem polecam !