lekarz Małgorzata Bieńko

Neurolog

Nie polecam. Poprzednie opinie sa jak najbardziej prawdziwe. Ta osoba zachowuje sie jakby z wlasnej kieszeni placila za badania. Brak kultury, empatii i zrozumienia. Nie polecam

Ja też się dziwię , że ta Pani jeszcze pracuje.Byłam dzisiaj po skierowanie na rezonans kręgosłupa i po wielkiej awanturze z Panią wyszłam z płaczem ze skierowaniem. Miałam już parę lat wcześniej z tą kobietą kontakt i ta sama śpiewka, że rezonans nie dla wszystkich ,że to duży koszt, zachowuje się jakby płaciła ze swojej kieszeni.Ja też płacę tyle lat składki i bardzo się dziwię gdy człowiekowi potrzeba się leczyć to jest wielkie halo i ktoś robi wielką łaskę. Nigdy więcej nie chcę mieć nic wspólnego z tą kobietą.

Nic dodać, nic ująć. Wcześniejsza opinia wszystko mówi o tej Pani "doktor". Ja osobiście znam bardziej fachowych weterynarzy.

Nic dodać, nic ująć. Wcześniejsza opinia wszystko mówi o tej Pani "doktor".
Ja osobiście znam bardziej fachowych weterynarzy.

Czy ja wiem czy to dobry lekarz. Spytałem się o jedną sprawę to Pani doktor powinna podejść trochę grzeczniej. To warkneła z buzią jak opętana, bardzo się dziwię że takie stare lampucery jeszcze pracują i przyjmują pacjentów. A jest wiele miłych lekarzy nie takich jak ta Pani