Neurolog Siedlce

Siedlce

Życzliwy, zaangażowany i bardzo kompetentny neurolog. Pan Doktor uratował mi życie, zdrowie i sprawność. Jeśli ma jakieś wątpliwości w zakresie diagnozy to konsultuje ze specjalistycznymi klinikami, innymi lekarzami. Ma anielską cierpliwość!

Opinia dodana przez: Eliza

N Z O Z Specjalistyczna Przychodnia Okulistyczna R.Dmowska i Partnerzy - Lekarze
Starowiejska 30
08-110 Siedlce

Profesjonalna i fachowa pomoc. Prawdziwy lekarz z powołania. Polacam Panią Monikę z całego serca! Cudowny czlowiek

Opinia dodana przez: Kiki

Siedlce

Jestem żywym przykładem na to jak dobrym lekarzem jest Pani dr.Włodek , przez rok cierpiałem i szukałem lekarza który by mnie wyleczył (lublin warszawa olsztyn ), wszyscy bagatelizowali moje bóle i dolegliwości , Pani Doktor postawiła trafną diagnozę w trzy dni , polecam , i Dziękuję z całego serca

Opinia dodana przez: Karol D.

Ośrodek Medycyny Pracy VIS
ulica gen. F. Kleeberga 2
08-110 Siedlce

Jest stara i niemiła do tego wyniosła. Nie mówi nic. Dzieci się jej boją i płaczą. Uważa się za najlepszą. Nic od siebie, chyba że się zapyta.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SALUS" Filia nr 1
Piłsudskiego 49
08-110 Siedlce

Niezwykle miły kontakt, ogromna wiedza, umiejętności i postawa pani doktor. Jak najbardziej polecam wszystkim tym, którzy potrzebują pomocy i wiedzy wyjątkowego lekarza, skutecznego, oraz odpowiadającego oczekiwaniom.

Opinia dodana przez: Ula

Gabinet prywatny-ul. Kilińskiego 37/23
ul.Kilińskiego
08-110 Siedlce

.........................................................................................................................................................................................................................................................

nocna, świiąteczna pomoc

08-110 Siedlce

Nigdy nie zaznałam nieuprzejmości ze strony tej Pani. Wnikliwa i kompetentna. Owszem nie tryska radościa ale czy musi.... dla mnie ok.
Bardzo szanowany specjalista w środowisku.

Bardzo szanowany specjalista w środowisku.

Opinia dodana przez: Monika

Siedlce

Odradzam. Babci zafundował taka dawkę leków,ze była po nich nieprzytomna brak kontaktu z otoczeniem. Dopiero po konsultacji z innym specjalista okazalo sie,że dostawala dwa leki o takim samym skladzie co dawalo podwójna dwakę. Kolejny lek zakazany po zawale,który babcia niedawno miała, o czym tez informowaliśmy Pana doktora. Dopiero po zmianie leków babcia powoli dochodzi do siebie. Usłyszeliśmy od innego lekarza" dziękujcie Bogu ,że babcia jeszcze żyje po tych lekach" Cóż Panie doktorze trochę empatii dla osób starszych. Oni tez sa ludzmi i tez chcą godnie życ bez bolu i lekcewazenia przez lekarza.Za jakiś czas Pan też będzie stary i niech się Pan modli, żeby nigdy nie trafić na lekarza Pana pokroju.

Opinia dodana przez: Sylwia

Sokołowska 95
08-110 Siedlce

Czy ja wiem czy to dobry lekarz. Spytałem się o jedną sprawę to Pani doktor powinna podejść trochę grzeczniej. To warkneła z buzią jak opętana, bardzo się dziwię że takie stare lampucery jeszcze pracują i przyjmują pacjentów. A jest wiele miłych lekarzy nie takich jak ta Pani

Opinia dodana przez: Kazimierz

Sokołowska 87/3